CZ-balik.cz recenze

0

CZ-balik.cz jednoduše deklaruje široké spektrum svých služeb s tím, že přepraví cokoli a kamkoli. Jak reálně tato služba funguje?

Jaké služby nabízí společnost CZ-balik.cz

Společnost nabízí ekonomickou a expresní přepravu balíků, dále přepravu nadrozměrných zásilek a palet a import zásilek do ČR.

CZ-balik.cz je firmou, která se hrdě hlásí ke svému českému odkazu. Proto garantuje i kvalitní zákaznickou podporu v případě jakýchkoli problémů nebo dotazů zákazníků.

Jak objednat přepravu se službou CZ-balik.cz

K těm by ale v zásadě nemělo příliš často docházet. Objednání je intuitivní a lze jej provést online. Potřebovat budete především rozměry balíku a jeho hmotnost. Ty zadáte do kalkulačky, která vám výrazně celý proces zjednoduší.

Služba sama dokáže na základě zadaných parametrů vyhodnotit, zda se jedná o balík nebo paletu a nabídne nejvhodnějšího přepravce. Navíc odhadne i předpokládanou dobu dodání a celkovou cenu přepravy.

Volbu přepravce však v konečném důsledku máte v rukou samozřejmě vy. Sami si zvolíte i to, kde a kdy přesně si má dopravce balík vyzvednout. Ve větších městech lze vyzvednutí objednat i na totožný den v případě, že objednání provedete do 11. hodiny. V následujícím kroku musíte rovněž vypsat, kam si přesně přejete zásilku doručit.

Posledním bodem je zaplacení objednávky. A to on-line přes platební portál PayU, pozdější platbou nebo u firem i platbou na fakturu.

Se kterými přepravci služba spolupracuje

CZ-balik.cz využívá služby ověřených přepravců, jejichž fungování přímo definuje slovem „nejlepší“ Konkrétně se jedná o:

FEDEX

TNT

UPS

DHL

GLS

Kam lze zboží přepravit a jak sledovat zásilku

Služba CZ-balik.cz nabízí přepravu v ČR i v zahraničí, a to včetně mimoevropských států. Celkem jde aktuálně o 220 zemí. U balíků do hmotnosti 3 000 kg disponuje vůbec nejlevnější přepravou v rámci Austrálie, USA, Kanady, Číny a Austrálie.

Sledování zásilky závisí na zvoleném dopravci. V zásadě vám nicméně stačí zadat číslo objednávky na CZ-balik.cz do sledování zásilek.

Máte zkušenosti se společností CZ-balik.cz? Napište nám je do komentářů

5/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here