Globdeli.cz recenze

0

Globdeli.cz je přepravní službou, která slibuje bezproblémovou přepravu různých typů zásilek. Co všechno s ní lze doručit a jak na to?

Jak funguje doručování se službou Globdeli.cz

Služba standardně zajišťuje přepravu listovních zásilek, balíků a palet. Maximální hmotnost přepravované zásilky je limitována hmotností 1 000 kg. Zásilku je v takovém případě již nutno připravit právě na paletu.

Stěžejní je zejména výběr konkrétní lokality, do níž budete balík posílat. Do formuláře pečlivě zadejte i rozměry a váhu balíku. Následně vám bude zkalkulována taktéž přesná cena doručení společně s časem.

Jak na samotné odeslání fyzicky? V prvním kroku je nezbytné vybraný balíček správně zabalit. V krabici je nutné použít výplň a pečlivě ji zalepit. Na vrchní část nalepte přepravní štítek.

Podobně pečlivě je nutné zabalit i zboží na paletu. Zejména je nutné, aby z ní nepřečnívalo. Je zapotřebí jej i dostatečně zpevnit, aby během přepravy vždy zůstalo na svém místě. Na boční straně musí být umístěn přepravní štítek.

Pomocí kódu bude následně možné zásilku na její cestě k příjemci sledovat. Tento kód obdržíte e-mailem.

Se kterými partnery značka spolupracuje

Společnost Globdeli.cz využívá spolehlivé a prověřené partnery, u nichž lze navíc bez problémů sledovat zásilky. Konkrétně se jedná o:

  • UPS
  • PPL
  • DHL EXPRESS
  • TNT

Kam a za jakých podmínek se zásilky odesílají

Zásilku lze odeslat do některé z více než 220 zemí, a to včetně těch mimoevropských. V rámci České a Slovenské republiky je rovněž možné zajistit odesílání na dobírku.

V takovém případě můžete využít přepravní společnost PPL nebo UPS. U PPL je pak výše dobírky limitována na 200 000 Kč. Potom vám bude celková dobírková částka připsána nejpozději do 7 pracovních dnů ode dne převzetí zásilky příjemcem.

U jednotlivých dopravců se také liší výše částky, do které lze zásilku pojistit. Obecně je to však až do hodnoty 660 000 Kč.

Máte zkušenosti se společností Globdeli.cz? Napište nám je do komentářů

4.8/5 - (6 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here