Mcposta.cz recenze

0

Služba McPošta.cz se zaměřuje na nakupování na německém trhu a případné odesílání zásilek do této země. Jak konkrétně to funguje?

Proč nakupovat na německém trhu

Nákupy na německém trhu se, jednoduše řečeno, vyplatí. A to především nakupování na internetu. Mezi kupujícími k oblíbeným patří zejména ebay.de a amazon.de.

A to z několika důvodů. Především se jedná o velmi rozsáhlou nabídku nového i použitého zboží. Oblíbené kategorie jsou zejména móda, kosmetika, domácí potřeby, drogerie, elektronika nebo díly pro auto a moto.

Zboží také v mnoha případech vychází levněji. Pro podstatnou část online trhu lze využít i bezplatnou dopravu po Německu.

Zákazníci oceňují rovněž vysokou kulturu obchodních vztahů. To platí jednak u soukromých osob, ale i v rámci obchodních vztahů mezi různými subjekty (B2B, B2C i C2C). Z tohoto hlediska je nutné zmínit i velmi dobré systémy vzájemného hodnocení a značný důraz na ochranu kupujících.

Úskalím je ovšem to, že někteří obchodníci nezasílají své výrobky vůbec do zahraničí. V případě, že ano, vychází poštovné v mnoha případech příliš draho.

K čemu slouží služba McPošta.cz

Se službou McPošta.cz můžete získat adresu německého skladu coby doručovací adresu pro své vlastní nákupy. Tuto adresu dostanete po registraci společně se zákaznickým ID.

Následně si můžete zboží přeposlat na místo určení. A to vždy nejlevnější možnou cestou. Přijetí a přeposlání zásilek je zpoplatněno. V případě potřeby lze taktéž spojit více zásilek do jediné, úspora tak bude ještě výraznější. Poté si necháte zboží odeslat na adresu nebo na výdejní místo.

Zásilku lze přeposlat do ČR nebo do SR. V tuzemsku McPošta.cz spolupracuje s Českou poštou, Zásilkovnou a dopravcem DPD. Za doručení zboží v rámci republiky tak zaplatíte standardní tuzemské poštovné dle výběru přepravce a parametrů zásilek.

McPošta.cz deklaruje, že se jedná o nejlevnější způsob dopravy zásilek z Německa, ale i z evropských zemí a zbytku světa. Využít můžete rovněž zasílání zásilek do Německa. V individuálních případech lze rovněž zajistit celní řízení ze zemí mimo EU.

Máte zkušenosti se společností Mcposta.cz? Napište nám je do komentářů

4.7/5 - (6 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here