Zaslat.cz recenze

0

Zaslat.cz je služba, která je určena k odesílání zásilek. Jak funguje, pro koho je určena a jaké přednosti má?

Jak funguje služba Zaslat.cz

Zaslat.cz je portálem pro odesílání balíků. Službu je možné využít nejen v ČR, ale i v zahraničí. Zaslat.cz působí v Evropě, ale nabízí i doručování balíku také po USA. V nabídce Zaslat.cz se nyní nachází téměř 200 zemí.


Postačí připravit zásilku k odeslání. To obnáší především pečlivé zabalení a výběr vhodného způsobu dopravy. O štítek se starat nemusíte, doveze ho kurýr. Pečlivě je také nutné vyplnit hmotnost a rozměry balíku. Ty je vhodné poněkud naddimenzovat. Zaslat.cz však odbavuje i nadrozměrné balíky.

Za službu zaplatíte prostřednictvím online platební brány. Posléze už stačí pouze předat zásilku kurýrovi. Ten ji může vyzvednout u vás doma, případně na sběrném místě.

Které dopravce můžete využít

Zaslat.cz nabízí využití následujících dopravců:

  • DPD
  • FedEx
  • GLS
  • TOPTRANS
  • UPS

Dle zvoleného dopravce se pak liší i cena, která je odstupňována i podle hmotnosti balíku. Balík do 1 kg tak například u GLS stojí od 132,56 Kč s DPH.

Přeprava zásilek pro soukromé osoby i firmy

Své služby nabízí Zaslat.cz jednak soukromým osobám, ale i podnikatelům. Podnikatelům šetří obdobně čas, neboť umožňuje odesílat balíčky i s vyšší frekvencí. Problém nepředstavuje dokonce ani objem stovek zásilek měsíčně.

Stále přitom stačí zásilku pouze pečlivě zabalit. Pravidelný i nepravidelný svoz můžete využít pro odesílání zásilek v rámci České republiky, ale i v zahraničí. Výhodou je možnost využít dobírky na Slovensko i bez EUR účtu.

Výhodou je taktéž finanční úspora. Platit za doručování balíčku lze z kreditu, případně na fakturu a za nižší vyjednanou cenu.

Jaké jsou výhody služby Zaslat.cz

Výhodou služby je maximální jednoduchost. Stačí vyplnit informace a připravit balík. Samotná služba Zaslat.cz se postará o vše ostatní a doručí spolehlivě zadaný balík na místo určení.

Zároveň ušetříte čas, neboť se vyhnete zdlouhavým frontám na poště. Rychlost zároveň zachovává tento poskytovatel i při samotném doručování. Vybraný adresát tak nebude muset na balíček čekat příliš dlouho.

Máte zkušenosti se společností Zaslat.cz? Napište nám je do komentářů

5/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here