Ušetřeno.cz

32

Proč zbytečně vyhazovat peníze navíc, když na portálu Ušetřeno.cz si můžete vybrat nejlevnějšího dodavatele plynu, elektřiny a tarifů? Proč si půjčovat draze, když si lze na Ušetřeno.cz vybrat nejvýhodnější půjčku, konsolidaci nebo hypotéku? Internetový portál Ušetřeno.cz nabízí srovnávání nejrůznějších dodavatelů – plynu, elektřiny, tarifů i internetu. Jednotlivé produkty si můžete srovnat a už během 2 minut najít ten nejvýhodnější a vyřídit si jej. Ročně tak můžete ušetřit nemalé částky.

Jak Usetreno.cz funguje?

Uživatelé webu Ušetřeno.cz ocení rychlé vyřízení z pohodlí domova. Srovnávání funguje na základě vyplnění osobních údajů do srovnávací kalkulačky. Hned poté si můžete vybrat nejvýhodnější produkt dle vašich představ a finančních možností. Kromě hlavních, již jednou zmíněných produktů a služeb, srovnává Ušetřeno.cz i kreditní karty, účty, spoření a pojištění. Jako přídavnou hodnotu nabízí portál Ušetřeno.cz svým klientům i magazín, ve kterém se mohou dozvědět zajímavé informace.

Ušetřeno.cz zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenost s touto firmou? Napište nám ji v komentářích.

4.7/5 - (3 votes)

32 KOMENTÁŘE

 1. Na ušetřeno jsem si během chvíle zařídil levné povinné ručení, je dobré, že tam najdete aktuální nabídku z trhu.

 2. Nevěřila jsem moc tomu, že za mne vše zařídí, ale je to tak… já jsem to jen podepsala a nemusela jsem se starat o odchod od stávajícího dodavatele energií, takže díky moc firmě ušetřeno.

 3. Byla jsem překvapena o kolik ročně mohu platit méně, když jsem se podívala na nabídky dodavatelů elektřiny od srovnávacího portálu ušetřeno.

 4. S přítelem máme zálibu ve starších BMW, máme jich doma 9, a tak je pro nás velice důležité, od koho máme povinná ručení na auta, přes srovnávací portál Ušetřeno jsem našla pojištění o 40% levnější, než jsem měla do té doby.

 5. Když jsem si obcházel sám nabídky povinného ručení na auto, tak jsem nikde nedostal takovou nabídku, jako jsem našel na srovnávacím portále ušetřeno.

 6. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit srovnávací portál ušetřeno pro vyhledání vhodné společnosti pro konsolidaci půjček.

 7. Řešil jsem mobilní tarif a na ušetřeno jsem měl srovnání všech operátorů i těch virtuálních, takže super….

 8. Líbí se mi, že se dá na ušetřeno najít veškeré nabídky a člověk nemusí obíhat jednoho poskytovatele energií po druhém.

 9. Na ušetřeno jsem si našel opravdu výhodné povinné ručení na auto, nikde jinde, co jsem to obcházel jsem tak levné povinné ručení nenašel.

 10. Vyhledával jsem co nejvýhodnější mobilní tarif a díky ušetřeno, který srovnává i nabídku virtuálních operátorů se mi to povedlo.

 11. Také jsem si dojednal levnějšího dodavatele plynu a elektřiny, kterého jsem našel přes srovnávací portál Ušetřeno.

 12. Hledala jsem přes ušetřeno hypotéční úvěr a není to špatné si srovnat nabídku všech poskytovatelů, než chodit nesmyslně od jednoho k druhému.

 13. Využil jsem ušetřeno při hledání nejlevnějšího datového tarifu a mohu doporučit, je to lepší, než si to vše obíhat sám.

 14. Z vlastní zkušenosti mohu všem doporučit srovnávací portál ušetřeno, přes který jsem našel levnějšího dodavatele plynu a nemusel jsem se starat o přechod k novému dodavateli, vše zařídí.

 15. Tak jsem to už také vyzkoušel a mám přes ušetřeno sjednané nové povinné ručení na auto a vyplatilo se mi to velice.

 16. Byl jsem opravdu nadšený, že jsem nemusel nic řešit při přechodu na nového dodavatele plynu, kterého jsem si našel přes ušetřeno, vše zařídí.

 17. Tak za mě také spokojenost, netušila jsem, že když si tarif vyřídím přes ušetřeno, že za mě vše zařídí.

 18. Hledal jsem vhodnou společnost pro konsolidaci mých všech půjček a vyplatilo se mi se podívat na srovnávací portál ušetřeno, kde jsem našel srovnání všech společností.

 19. Na ušetřeno jsme si našel společnost pro sloučení nebo teda konsolidaci mých půjček, hodně mi to pomohlo, protože se mi celkově snížil úrok a splácím jen jedné společnosti.

 20. Potřeboval jsem sehnat povinné ručení na moji Octávii, co jsem kde byl, tak jsem měl platit 7-9 tisíc, přes ušetřeno jsem si našel povinné ručení za 4500 korun.

 21. Na ušetřeno jsem si sehnal levnější povinné ručení na své auto, takže za mě je to super srovnávací portál.

 22. Mě hodně pomohl srovnávací portál při hledání hypotečního úvěru. V klidu jsem si to mohl doma porovnat a v klidu se rozhodnout.

 23. Vyřídil jsem si konsolidaci půjček u společnosti, kterou jsem našel přes srovnávací portál Ušetřeno, díky tomuto sloučení půjček teď splácím měsíčně o 3 tisíce méně.

 24. Moje zkušenost s ušetřeno je velice dobrá, dlouho jsem zbytečně platil víc za povinné ručení, teď už mám díky nim mnohem levnější.

 25. Zkoušel jsem srovnávací portál pro vyhledání levnějšího operátora a vydařilo se, mají pěkně uspořádané nabídky i virtuálních operátorů.

 26. 17 tisíc je dost úspora, já jsem si přes ně našel o 20% levnější povinné ručení a to se také vyplatí, proč platit víc, než musím.

 27. Mám levnější povinné ručení přes ušetřeno, a to jsem si oběhal sám několik společností, ale nikde jsem se nedostal na tak dobrou cenu.

 28. Já jsem přes ušetřeno našel levnějšího dodavatele plynu, platil jsem opravdu hodně, teď jsem platil za rok o 17 tisíc méně.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here