Menu

Ušetřeno.cz

Proč zbytečně vyhazovat peníze navíc, když na portálu Ušetřeno.cz si můžete vybrat nejlevnějšího dodavatele plynu, elektřiny a tarifů? Proč si půjčovat draze, když si lze na Ušetřeno.cz vybrat nejvýhodnější půjčku, konsolidaci nebo hypotéku? Internetový portál Ušetřeno.cz nabízí srovnávání nejrůznějších dodavatelů – plynu, elektřiny, tarifů i internetu. Jednotlivé produkty si můžete srovnat a už během 2 minut najít ten nejvýhodnější a vyřídit si jej. Ročně tak můžete ušetřit nemalé částky.

Jak Usetreno.cz funguje?

Uživatelé webu Ušetřeno.cz ocení rychlé vyřízení z pohodlí domova. Srovnávání funguje na základě vyplnění osobních údajů do srovnávací kalkulačky. Hned poté si můžete vybrat nejvýhodnější produkt dle vašich představ a finančních možností. Kromě hlavních, již jednou zmíněných produktů a služeb, srovnává Ušetřeno.cz i kreditní karty, účty, spoření a pojištění. Jako přídavnou hodnotu nabízí portál Ušetřeno.cz svým klientům i magazín, ve kterém se mohou dozvědět zajímavé informace.

Ušetřeno.cz zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenost s touto firmou? Napište nám ji v komentářích.

Ušetřeno.cz
Ohodnotit

Komentáře 3

  • Tak to já jsem rád, že jsem na ně narazil kvůli srovnání povinného ručení.

  • Mám levnější povinné ručení přes ušetřeno, a to jsem si oběhal sám několik společností, ale nikde jsem se nedostal na tak dobrou cenu.

  • Já jsem přes ušetřeno našel levnějšího dodavatele plynu, platil jsem opravdu hodně, teď jsem platil za rok o 17 tisíc méně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.