Air Bank půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou od Air Bank

0

Air Bank je v současné době členem skupiny PPF, která patří mezi největší finanční a investiční skupiny na evropském trhu. Zároveň je i členem skupiny Home Credit Group. Na trhu začala oficiálně působit v roce 2011.

Air Bank a její produkty

Hlavní myšlenkou celého fungování je především přístupnost, srozumitelnost a snaha o osobní přístup vůči klientovi, který není pouze číslem, ale skutečnou osobou. Krom toho je zájmem této instituce reflektovat reálné potřeby klientů a z nich vycházet při sestavování portfolia jednotlivých produktů.

Odpovídá tomu i Air Bank půjčka. Její hlavní výhodou je možnost kdykoli ji splatit, aniž by z toho žadateli plynuly jakékoli sankce. Zdarma je vedení půjčky, její sjednání, možnost snížení splátky i splátka předčasná. Za včasné splácení dostane zájemce odměnu. Jestliže naopak splácet nemůžete, vyplatí se vám myslet na možnost pojištění.

Úrok půjčky je dimenzován na hodnotu od 5,9 % do 9,9 %. Zvýhodnění se týká nižších částek, kdy umí banka nabídnout úroky už od 4,9 %. Limit se týká finanční částky 200 000 Kč nebo více. Jedinou podmínkou je, aby žadatel dodržoval stanovené podmínky a splácel včas.

Jak získat půjčku

Půjčku je možné sjednat i do zhruba hodiny. Nutnou podmínkou je, abyste na pobočku přinesli veškeré potřebné dokumenty. Jsou to: občanský průkaz, druhý doklad totožnosti, u cizinců pak ještě alespoň dva doklady z následujícího výčtu: cestovní pas, potvrzení o povolení pobytu, národní doklad totožnosti (jen pro občany EU), řidičský průkaz.

Žádáte-li o půjčku dražší než 300 000 Kč, musíte doložit i dokument o společném jmění manželů, který by měl váš protějšek podepsat.

Dále budete samozřejmě potřebovat doklad o příjmu. Žádat mohou zaměstnanci, osoby samostatně výdělečně činné či důchodci. Nutné bude rovněž předložit doklady o půjčkách za situace, že si do banky půjčku převádíte.

Vyloučeno dále není, že se setkáte s potvrzení, o prodloužení pracovního poměru, souhlasem manžela nebo manželky, dále vám budou předloženy produktové podmínky k úvěru a ceník, případně bude poskytovatel nahlížet do registrů.

AirBank půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Napište nám vaše zkušenosti.

5/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here