Česká spořitelna konsolidace a sloučení půjček

Recenze, diskuze a zkušenosti s konsolidací České spořitelny

0

Česká spořitelna je bankou, která má na tuzemském trhu dnes již nejdelší tradici. V roce 2000 se pak stala součástí středoevropské Skupiny Erste. Služby banky jsou určeny soukromým osobám, malým a středním podnikům i městům a obcím.

Parametry konsolidace od České spořitelny

Sloučit lze celou řadu úvěrů i některé mikropůjčky. Modelový příklad na webu počítá se sloučením půjček v celkové výši minimálně 300 000 Kč. Pak nabízí Česká spořitelna garantovaný úrok 5,9 % ročně a jak uvádí na svém webu, jde o jednu z nejvýhodnějších úrokových sazeb na současném trhu. RPSN v tomto příkladu činí 9,2 %. Úvěr je neúčelový a bez zajištění. Svou šanci na jeho získání můžete navýšit tím, že nebudete žádat sami, ale s partnerem.

Pokud si nastavíte délku splácení na 9 let a budete po tuto dobu dodržovat stanovené podmínky, může vám poskytovatel odpustit hned 15 posledních splátek. Jinak lze splácet v rozmezí od 12 do 120 měsíců, doplňkově si můžete sjednat taktéž pojištění schopnosti splácet. To vám pomůže v případě náhlého výpadku příjmu v důsledku onemocnění či ztráty zaměstnání.

Jak si požádat a jak splácet

Splátku lze v průběhu splácení variabilně měnit. Můžete si ji snížit až na polovinu nebo naopak navýšit. Což bude znamenat, že půjčku doplatíte dříve. Podle svého si nastavíte i datum splátky. Poskytovatel za vás vyřeší i veškeré dosavadní úvěry, které zruší. Rozmezí, pro které se konsolidace poskytuje, jsou úvěry v celkové výši 20 000 Kč až 800 000 Kč. Po individuální domluvě lze tuto částku navýšit až na 2,5 milionu korun.

K žádosti přikládáte doklad totožnosti nebo doklad o příjmu, pakliže nejste klientem banky. Potřebovat budete i dokumentaci k původním úvěrům. V případě, že by vám produkt nevyhovoval, do 60 dnů lze od smlouvy odstoupit.

Jesliže využijete sloučení půjček, současně tak i splníte podmínku pro získání odměny za věrnost k účtu. Účet přísluší ke službě Moje zdravé finance a jeho výhodou je jeho vedení zdarma a bezplatné příchozí a odchozí platby atd.

Česká spořitelna konsolidace půjček zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s konsolidací od České spořitelny? Napište nám je do komentářů.

3.3/5 - (3 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here