Česká spořitelna mění servis 24 na George

0

Česká spořitelnaNadčasové, revoluční, průkopové, přesně takto by se dalo definovat internetové bankovnictví George, které podědilo svůj název po prvním autopilotovi vůbec. Toto bankovnictví je bankovnictvím budoucnosti, u kterého se nemusíte absolutně ničeho obávat. Vaše finance budou totiž v těch nejlepších rukách. Kromě absolutního bezpečí vám George nabídne i spoustu zajímavých vylepšení, které jistě rádi oceníte. Řeč je o bezvadné aplikaci, se kterou můžete například měnit limit pro platby kartou či svou ztracenou kartu během sekundy zablokovat. Dále jistě oceníte i automatické třídění plateb, díky kterému budete mít dokonalý přehled o vašich výdajích. Kromě jiného vás u tohoto bankovnictví čeká mnohem vyšší úroveň bezpečí, kdy si sami nastavíte své přihlašovací údaje a upravíte vzhled svého nového a vylepšeného bankovnictví podle svých představ a mnoho dalšího.

Papírovým účtenkám dejte sbohem

Také vás doma na půdě straší krabice plné účtenek, které si schováváte pro případné reklamace zboží? Pokud ano, George má pro vás jedno velmi jednoduché řešení, kterým je chytrý přehled vyfocených účtenek, které máte k dispozici. Když posléze dojde na nutnou reklamaci, jednoduše danou účtenku vyhledáte a to bez toho aniž byste se museli přehrabovat v krabici plné těchto nelichotivých cárů papíru.

Za vteřinu si změníte limit na vaší kartě i to je George

Líbí se vám v obchodě skvělý telefon, který je navíc cenově velmi výhodný? Anebo procházíte okolo obchodu s hračkami a vaše dítko se zamilovalo do hračky, na kterou nemáte na kartě dostatečné množství peněz, respektive máte stanoven limit kupříkladu pouze na 5.000 Kč? V tom případě stačí, když se přihlásíte do internetového bankovnictví George a limit ve vteřině zvýšíte na libovolnou částku. Nový mobil, notebook či chytré auto pro děti tak může být vaše okamžitě. Limit posléze můžete opět nastavit na stávající částku.

Odjíždíte na dovolenou a zapomněli jste něco zaplatit? Oslovte George!

Odjíždíte na dovolenou ve chvíli, kdy vám dojde, že jste zapomněli na platbu, která nepočká do vašeho návratu? V tom případě vám na pomoc opět přispěchá George, který se postará o to, aby bylo vše rychle zaplaceno a vás nic a nikdo nezdržoval od odjezdu na vaši vytouženou dovolenou či prázdniny s dětmi.

5/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here