Citibank půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou od Citibank

0

Společnost Citibank Europe plc sídlí v irském Dublinu. Dnes působí ve více než 160 zemích po celém světě. Do Česka se její zastoupení dostalo poprvé v roce 1990, čímž se stala jednou z prvních zahraničních korporací, které na tuzemském trhu začaly nabízet své služby.

Charakteristickým rysem byla především orientace na firemní klientelu. Později, konkrétně v roce 1999, se zaměřila i na segment malých a středních podniků. Teprve v roce 2001 se ke službám komerčního bankovnictví přidružily rovněž produkty a služby ze sféry bankovnictví osobního. Svého původního záměru se drží dosud.

Úvěry pro podnikatele se zakládají v první řadě na nekomplikovaném schvalovacím procesu. V závislosti na typu úvěru může navíc stačit i jediný rok aktivního podnikání. Volit si můžete i náležitou formu zajištění. Součástí je i bezplatná předběžná analýza.

Citibank nabízí následující typy úvěrů:

Věrnostní úvěr

Jedná se o krátkodobý úvěr sloužící k pokrytí provozních nákladů. Maximální výše činí až 1 000 000 Kč. Konkrétně je revolvingovým úvěrem kontokorentního typu. Jeho splatnost nepřesahuje 12 měsíců. Rozhodnutí po podání žádosti obdržíte do 72 hodin.

Samotný úvěr se obsluhuje v internetovém bankovnictví. Jeho čerpání a splácení je možné kdykoli formou převodu na účet. Úvěr se platí 1x měsíčně a není zatížen závazkovou provizí. Zajištěn je firemní bianko směnkou. Abyste jej mohli získat, musíte mít u Citibank svůj účet a minimálně 1 rok aktivně podnikat.

Ready Credit (Provozní úvěr)

Jde o krátkodobý úvěr, jeho účelem je financování provozního kapitálu. Jeho výše je individuální v závislosti na bonitě. Je možné poskytnout úvěr v různých měnách (CZK, EUR, USD). Vyjádření ze strany banky je do cca 5 dnů.

Úvěr lze obsluhovat přímo v internetovém bankovnictví a jeho čerpání a splácení je možné převodem na účet. Úvěr není zatížený závazkovou provizí, úroková sazba je pohyblivá. Splácí se 1x měsíčně. Půjčka je zatížena poplatkem za poskytnutí, a to v individuální výši. Zajištění je ve formě nemovité zástavy či technologickým vybavením. Vyžaduje se firemní bianko směnka. Podmínkou je opět vlastnictví bankovního účtu, podnikat ale musíme minimálně 36 měsíců.

Investiční úvěr

Slouží k financování investičních záměrů a je střednědobý, případně dlouhodobý. Výše úvěru se stanovuje s ohledem na bonitu klienta. Ten má dále možnost volit anuitní nebo individuálně stanovené splátky. První splátku lze odložit.

Maximální délka doby splatnosti je 5 let s pohyblivou úrokovou sazbou. Úvěr lze poskytovat mimo v CZK také v dalších měnách: EUR a USD. Vyjádření stanoviska banky proběhne do 5 dnů. Typicky se zajišťuje nemovitou zástavou nebo pořizovanou technologií. Vyžaduje se bianko směnka. Žadatel dále musí mít běžný účet a podnikat minimálně 36 měsíců.

Citibank půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Napište nám vaše zkušenosti.

4/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here