Creditas – Spořicí účet s bonusem

0
Creditas Spořící účet s bonusem
Povinný počáteční vklad 0 Kč
Minimální zůstatek na účtu 0 Kč
Maximální úroková sazba 0,60 %
Připisování úroků čtvrletně
Musíte mít běžný účet? Ne
Je váš vklad pojištěn? Ano
Platební karta ke spořícímu účtu Ne
Pojištěná částka 2 543 000 Kč

 

Banka Creditas zaměřuje svůj účet na zákazníky, kteří mají v plánu spořit dlouhodobě a na své úspory sahat, co nejméně. Pokud si přejete založit spořící účet právě u této instituce, nemusíte se ohlížet na již naspořené peníze. Je totiž zcela na vás, jaký bude počáteční vklad. Odměnou za spoření vám bude stále stejná úroková sazba 0,5 % ročně, a navíc zákazníci, kteří nevyberou po celé čtvrtletní období ze svého účtu peníze, získají bonusový úrok 0,1 %. Stálá úroková sazba je vhodná hlavně pro ty, kteří se nechtějí omezovat ve výši vkladu.

K tomuto účtu není vytvořena karta, ale pomocí internetového bankovnictví lze zadávat jednorázové platby. Ostaní služby jako SIPO, inkaso a trvalé platby bohužel nelze využít.

Zákazníky, kteří mají rádi jistotu určitě potěší pojištění, které odpovídá jak za vklady, tak za úroky. Dalším sympatickým bodem jsou všechny ostatní služby zdarma. Konkrétně se jedná například o vedení internetového bankovnictví, vedení účtu nebo jen převod peněz z běžného účtu na spořící.

5/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here