Equa Bank RePůjčka konsolidace a sloučení půjček

Recenze, diskuze a zkušenosti s konsolidací Equa Bank

0

Historie Equa Bank sahá do roku 1994 a jedná se o původní českou společnost. Zakladateli byli Tan Sri Dato’ Robert Tan Hua Choon a Marián Čalfa. Do roku 2011 na trhu fungovala pod názvem IC Banka, pak došlo k přejmenování na Equa Bank.

Co nabízí Equa Bank v oblasti sloučení půjček

Produkt určený ke konsolidaci stávajících závazků se jmenuje RePůjčka. Provozovatel slibuje jejím sjednáním možnou úsporu až 50 %. Konsolidovat se dají prakticky libovolné typy závazků – půjčky, kontokorent i leasing. Výši splátky si nastavujete sami dle svých potřeb.

Žádost lze zcela jednoduše podat online, další možnost představuje telefon, případně i osobní schůzka na pobočce. O výsledku se dozvíte ihned, na schvalování nečekáte. Doložit musíte doklad totožnosti a jeden dokument ke stávajícím půjčkám. Potvrzení o příjmu u Equa Bank nepotřebujete. Celý proces vám tak nezabere delší dobu než několik málo minut. Místo vás banka vyřeší rovněž i doplacen všech předchozích závazků.

RePůjčka konkrétněji

Konsolidovat je možné závazky v celkové výši 600 000 Kč, doba splatnosti je stanovena na maximálně 10 let. Nevyžaduje se jištění nemovitostí ani ručitel. Úvěr je bezúčelový, peníze tedy můžete použít, na co chcete. Samozřejmě lze k RePůjčce získat i další úvěr za předpokladu, že by vám získané finanční prostředky dále nestačily.

Sami si smíte nastavit výši splátky, což můžete, stejně jako datum splatnosti, kdykoli později změnit. A to přímo vy bez banky a úplně jednoduše prostřednictvím svého internetového bankovnictví. Pro případ, že byste splácet později nemohli, si lze rovněž sjednat pojištění.

Konsolidace je zcela zdarma. Není zatížena poplatkem za žádost o půjčku, její vedení, jakékoli změny v nastavení splátek a bezplatné je rovněž předčasné splacení.

Jestliže si do banky převedete závazky v celkové výši minimálně 50 000 Kč, můžete získat i dárek. E-lufťák je snadno nafukovatelné křeslo/lehátko vhodné pro použití doma i v přírodě.

Equa Bank konsolidace půjček zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s konsolidací od Equa Bank? Napište nám je do komentářů.

3.5/5 - (2 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here