Hypoteční banka půjčka a hypotéka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou a hypotékou od Hypoteční banky

0

Hypoteční banka, a.s. je členem skupiny ČSOB. Už sedmým rokem si společnost drží status největšího poskytovatele hypoték u nás. Služby mají i řadu dalších výhod. Tou patrně nejvýznamnější je, jak banka deklaruje, vyřízení hypotéky online a bez poplatků.

Charakteristika úvěru u Hypoteční banky

Hypotéky mají navíc garantovanou úrokovou sazbu. To v podstatě znamená, že nedojde během 30 dnů k jejímu zvýšení, jestliže mezitím úroky vzrostou. Pokud ale naopak klesnou, platí pro vás vždy nižší sazba.

Hypotéky si nejčastěji zájemci berou na byt, dům, pozemek, rekreační objekt, stavbu, rekonstrukci či pronájem. Je možné vzít si tento typ úvěru i na refinancování, případně sáhnout po americké hypotéce, jestliže se na tu klasickou nedostanete. Úvěr lze dimenzovat na míru klientovým požadavkům. Poskytovatel se navíc pyšní i rychlým schvalovacím postupem bez zbytečných průtahů.

Hypotéka je rovněž bezpečná, převod prostředků se zajišťuje prostřednictvím zvláštního účtu. Vždy tak máte jistotu, že musejí být nejprve splněny smluvní podmínky a až pak prodávající dostane požadovanou částku.

Služby, které lze s hypotékou využít

Hypotéku si můžete nechat stejně tak i zpětně proplatit. Vrátí se vám tak úspory vynaložené na nemovitost v okamžiku, kdy zjistíte, že byste investovanou částku potřebovali jinde. Takovýmto způsobem se proplácejí částky nad 1 880 000 Kč a až do 90 % výše hypotečního úvěru.

K hypotéce je možné si sjednat rovněž pojištění, které řeší nenadálé výpadky příjmů například vlivem nemoci a z toho pramenící neschopnost splácet. Banka bude, jednoduše řečeno, splátky financovat za vás.

Navíc je možné hypotéku doplnit i další službou. Získat můžete ještě další peníze, které máte možnost použít na účelové investice v podobě nečekaných výdajů. Úroková sazba zůstane zachována totožná jako u dojednané hypotéky, stejně jako splácení. Dá se čerpat jednorázově nebo průběžně, a to maximálně do výše 20 % hypotéky. Zajištěna je totožně jako hypotéka, tedy nemovitostí.

Hypoteční banka hypotéka zkušenosti, recenze a diskuze:

Napište nám vaše zkušenosti.

4.3/5 - (6 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here