Komerční banka půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou od Komerční banky

0

Komerční banka na českém trhu působí od roku 1990, aktuálně v rukou většinového vlastníka Société Générale. Dnes se jedná o poskytovatele finančních produktů a služeb pro občany, podnikatele, malé i velké podniky a státní správu.

Kolik si můžete u Komeční banky půjčit?

Osobní úvěr je určen pro nepodnikatelské subjekty. Jeho maximální výše může dosáhnout až 2 500 000 Kč. Doba splatnosti pak činí maximálně 8 let. Orientační hodnota RPSN se pohybuje kolem 5 %. Je možné půjčku i zajistit, a to ručením, stavebním spořením nebo vkladem u banky. Půjčku si sjednáváte online, po telefonu nebo osobně.

Žadatel musí být občanem ČR. K žádosti dokládáte dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmech. Nejrychlejší způsob vyřízení je na pobočce – již do 30 minut. Půjčka je neúčelová, avšak není určena podnikatelům. V případě nesplácení budete nejprve upozorněni sms upomínkou, pak je nutné svou situaci adekvátně řešit. Vhodným nástrojem pro prevenci rizik je pojištění schopnosti splácet.

Komerční banka dnes tvoří součást mezinárodní skupiny Société Générale. Jedná se o jednu z předních bankovních institucí nejen tuzemského, ale i evropského trhu. Banka se zaměřuje primárně na služby retailového, podnikového a investičního bankovnictví.

Komerční banka a její služby

V současné době má v rámci ČR celkem 1,6 milionu klientů. Nabízí služby na úrovni bankovnictví osobního a firemního, a to včetně těch specializovaných. Pod tím se ukrývá stavební spoření, penzijní připojištění, faktoring, pojištění i spotřebitelské úvěry.

Jedním z nich je i osobní úvěr. Jedná se o půjčku v maximální možné výši 2 500 000 Kč. Úvěr je neúčelový, získané prostředky tak lze použít libovolně. Úroková sazba se pohybuje již od 5,9 %. Můžete si s ním variabilně nastavovat výši splátky i datum, kdy chcete splácet. Maximální doba splatnosti činí 8 let.

Poplatkem ve výši 490 Kč je zatíženo zpracování a vyhodnocení žádosti, ostatní služby jsou zdarma. Jsou to konkrétně: spravování úvěru, výpis z úvěrového účtu, vedení účtu a výpis z běžného účtu. Bez poplatků je rovněž předčasné splacení úvěru. Úvěr můžete předčasně podle vlastního uvážení splatit celý nebo jen jeho část.

Jak vypadá žádost o půjčku

Půjčku si sjednáte telefonicky, osobně na pobočce, případně také v aplikaci MojeBanka, která je dostupná pro klienty Komerční banky. Sjednání úvěru tak představuje otázku zhruba 30 minut. Podmínkou pro její získání je vlastnictví běžného účtu u Komerční banky.

Při žádosti o půjčku musí žadatel předložit dva doklady totožnosti, tzn. občanský průkaz a například cestovní pas. Nutné je také dodat potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání. Další podmínkou je české občanství nebo trvalý pobyt na území ČR, případně povolení k pobytu.

Spolu s půjčkou je možné si sjednat taktéž pojištění schopnosti splácet. Jeho účelem je ochrana před finančními problémy v okamžiku, kdy se ocitnete bez zaměstnání nebo v dlouhodobé pracovní neschopnosti.

Komerční banka půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Komerční bankou? Napište nám je do komentářů.

4.2/5 - (4 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here