mBank konsolidace a sloučení půjček

Recenze, diskuze a zkušenosti s konsolidací mBank

0

mBank je původem polská banka založená v roce 2000 ve Varšavě. U nás působí od roku 2007 a v témže roce vstoupila i na slovenský trh. Aktuálně je součástí mBank. S.A., která náleží do německé skupiny Commerzbank. Klíčovým konceptem je přímé bankovnictví nabízené jak fyzickým osobám, tak i OSVČ.

Jak refinancovat s mBank

I mBank nabízí způsob, jak ušetřit na půjčkách díky jejich refinancování. Průměrně to, jak sám poskytovatel uvádí, je 1698 Kč. Refinancovat lze standardní typy produktů, tzn. běžné půjčky, kontokorent i kreditní karty, a to až do limitu 600 000 Kč. Nejnižší možná částka pro splácení činí 10 000 Kč a splatnost se pohybuje v rozmezí 12 až 96 měsíců. Doba splatnosti se odvíjí od celkové výše úvěru, který je samozřejmě neúčelový.

Banka vyžaduje, abyste svoje dosavadní závazky spláceli alespoň 4 měsíce, než si je k ní převedete. Pak vám garantuje úrok o plná 2 %. Současně si u banky můžete samozřejmě půjčit i prostředky navíc. Celkem lze přenést až 10 různých produktů. Pro realizování konsolidace od žádného z nich nemusíte mít dokumenty.

O slučování půjček podrobněji

Garantovaná maximální úroková sazba činí 9,9 % p.a. Nejnižší úroková sazba může dosáhnout 4,9 % p.a. Reprezentativní příklad z webu je dimenzován na výši úvěru 250 000 Kč při splatnosti 72 měsíců s tím, že úroková sazba bude činit 6,9 % p.a. RPSN za těchto podmínek dosáhne hodnoty 7,12 %. Půjčka nebude zatížena žádnými dalšími poplatky, zdarma je její vyřízení, vedení, bezplatné jsou i případné mimořádné splátky.

Žádost lze podat osobně na pobočce, online nebo prostřednictvím tzv. mLinky. Klienti mohou podepsat smlouvu v internetovém bankovnictví, ostatní pak musejí zavítat na pobočku. Sami si do 2 měsíců musíte dále vyplatit všechny předešlé půjčky, banka tento úkon automaticky neprovádí. Berete-li si půjčku ve výši 300 000 Kč a víc, doložíte ještě souhlas manžela či manželky.

mBank konsolidace půjček zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s konsolidací od mBank? Napište nám je do komentářů.

5/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here