Pojištěná půjčka

0

Pojištěná půjčka je produktem od společnosti PROFI CREDIT Czech, a. s. Jaké výhody má oproti běžným půjčkám?

Základní parametry půjčky

Jde o nebankovní půjčku, v jejímž rámci si můžete půjčit až 166 000 Kč. Výše úroku je proměnlivá v závislosti na konkrétní půjčené sumě a na nastavené době splácení. Modelový příklad uvádí při splátce 45 000 Kč na 36 měsíců pevnou úrokovou sazbu 63,73 % a RPSN ve výši 86,07 %.

V případě tohoto úvěru se potvrzuje hlavní přednost nebankovních půjček. Sjednáte si je snadno a rychle, aniž byste museli jít kamkoli na pobočku. Vše vyřídíte přes internet.

Jestliže bude vaše žádost schválena, peníze můžete mít na účtu do 24 hodin. Prostředky se vyplácí výhradně na bankovní účet, splácet můžete stejným způsobem, případně inkasem či přímým vkladem u Komerční banky.

K čemu je pojištění

Nejdůležitějším rozdílem mezi Pojištěnou půjčkou a běžnými půjčkami je pojištění. To slouží k vykrytí rizik spojených s nejrůznějšími neočekávanými životními událostmi. V průběhu splácení se vám může stát, že se ocitnete bez zaměstnání, onemocníte, způsobíte si úraz (i s trvalými následky) nebo dokonce dojde k úmrtí.

To vše s sebou nevyhnutelně přináší i finanční problémy, protože vaše závazky se tímto momentem pochopitelně nevymazávají, ale je dál nutné přemýšlet nad tím, jak jim řádně dostojíte vy sami, případně vaši nejbližší. Díky pojištění za vás pojišťovna může vyplatit buď zůstatek dluhu nebo platit splátky.

Závisí to především na tom, z titulu které události se bude pojistné plnění realizovat. A na tom, zda si zvolíte vhodný balíček s pojistkou, který potřebná rizika vykrývá. Vybrat si můžete celkem ze tří variant.

Jak se pojištění realizuje prakticky

Pokud se k pojištění rozhodnete (jeho sjednání je samozřejmě ryze dobrovolné), budete si jej platit už v měsíčních splátkách. Lékařskou prohlídku absolvovat nemusíte.

Pakliže k pojistné události dojde, je nutné ji nahlásit. Následně proběhne šetření. Na jeho konci pojišťovna potvrdí, že pojistné plnění skutečně vyplatí. Nezapomeňte, že i po dobu šetření je nutné řádně hradit splátky.

Web: www.pojistenapujcka.cz

Pojištěná půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s touto půjčkou, napište nám je do komentářů.

2.3/5 - (3 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here