Tetička půjčka

0

Půjčit si peníze od tetičky? Alespoň od té virtuální si může půjčit skutečně téměř každý. Jaké výhody má půjčka na webu teticka.cz?

Základní parametry půjčky

Jde o půjčku, se kterou si můžete půjčit až 8 000 Kč. Úvěr je neúčelový, proto získané peníze můžete použít na cokoli. Půjčka patří mezi nebankovní úvěry, pro které je charakteristické rychlé schvalování a minimum administrativních překážek.

Úrok je nulový, avšak zájemci o půjčku musejí počítat s poplatkem. V konečném důsledku tak zaplatíte více, než jste si půjčili. U některých provozovatelů přitom platí, že vracíte výlučně tu částku, kterou jste získali.

Vše zařídíte během několika minut ve čtyřech jednoduchých krocích:

  • Vyplníte žádost
  • Podepíšete smlouvu a potvrdíte ji prostřednictvím SMS kódu.
  • Necháte si ověřit svůj finanční stav. (Doložíte za tímto účelem občanský průkaz a druhý doklad.)
  • Necháte si zaslat peníze.

K občanskému průkazu je potřeba doložit nejlépe výpis z účtu, případně jiný doklad. Svůj příjem musíte ověřit vždy. Pravidelný příjem se vyžaduje jako jedna z podmínek.

Další podmínky získání půjčky:

  • věk 18 let
  • vlastní bankovní účet
  • mobilní telefon

Splácení půjčky

Splácet můžete maximálně 30 dnů, jedná se o tzv. krátkodobou půjčku, jinak též zvanou půjčka před výplatou. Splatnost můžete prodloužit o 7, 15 nebo 30 dní, prodlužování splatnosti je neomezené. Půjčku lze splatit předčasně, a to zdarma, respektive za cenu úroku, za který si půjčujete. Nebudou vám připočítány žádné poplatky. Pokud splácet navzdory odložení splatnosti stále nemůžete, poskytovatele vždy kontaktujte, za porušování podmínek vám hrozí sankce.

Výhody půjčky

Základní výhodou je minimum byrokratických i časových průtahů. Půjčka vsází především na rychlost. Svoje peníze můžete mít už 10 minut od podání žádosti.

Spolehlivé zázemí tvoří společnost Fair Credit, která je partnerem půjčky. Seriózní přístup zároveň deklaruje licence České národní banky.

Půjčit si od Tetička půjčky >>

Pojištěná půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s touto půjčkou, napište nám je do komentářů.

4/5 - (9 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here