Razdva půjčka

1

RazDva půjčka je společnost poskytující nebankovní půjčky a její výhodou je kromě rychlého vyřízení i vysoký úvěrový rámec a dlouhá doba splatnosti. Vašim partnerem bude prověřená a spolehlivá společnost PROFI CREDIT, a.s. Jak vypadá půjčka od RazDva? A jak postupovat při jejím vyřízení?

RazDva poskytuje rychlou půjčku

Po vyplnění online žádosti o půjčku budete vyzváni k doložení osobních dokladů. Jakmile je vám půjčka schválena, budou vám okamžitě odeslány finanční prostředky na bankovní účet. Záleží na tom, u které banky máte vedený účet, běžnou praxí je, že v pracovní době jsou peníze připsány na účet klienta do 15 minut od schválení žádosti.

Výše půjček u RazDva

Společnost vám půjčí minimální částku 5 000 Kč a maximálně můžete požádat o 100 000 Kč, což je skutečně vysoký úvěrový rámec. Dokonce máte možnost požádat o další úvěr ve chvíli, kdy uhradíte alespoň první tři předepsané splátky. Úvěrový rámec je možné tímto způsobem i zvýšit. Splatnost úvěru si volíte od 3 měsíců do 48 měsíců. Společnost vám umožní i předčasné splacení úvěru.

Úroková sazba u půjčky RazDva

U půjčky RazDva máte k dispozici velmi přehlednou kalkulačku. Už při žádosti o úvěr vám zobrazí úvěrový rámec, výši splátky a délku splatnosti. Sami si volíte kombinaci výše úvěru a délky splatnosti. Někomu vyhovuje kratší doba splatnosti, někdo preferuje dlouhou dobu splácení a nízkou výši měsíční splátky.

Pokud byste si půjčili 10 000 Kč s délkou splatnosti 1 rok, výše vaší splátky by byla 1 094 Kč. Celkově byste za rok zaplatili 13 128 Kč, což odpovídá roční procentní sazbě nákladů (RPSN) asi 69 %.

Při žádosti o maximální úvěrový limit 100 000 Kč a délky splatnosti 48 měsíců, uhradíte celkem 201 792 Kč. RPSN odpovídá necelým 49 %.

Jak na žádost

Povinností je být osobou starší 18 let a doložit dva doklady totožnosti. Občanský průkaz nebo pas (případně obojí). Dále bude třeba druhý doklad. Tím může být například řidičský průkaz. Dále budete dokládat výpis z bankovního účtu.

Zkušenosti klientů

Klienti hodnotí pozitivně prostředí online vyplnění žádosti, pro jeho přehlednost. Dále si cení jednoduchého ovládání klientské zóny v aplikaci. Kladně je hodnocena i celková výše poskytnutého úvěru a dlouhá doba splácení.

Web: www.razdvapujcka.cz

Razdva půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s touto půjčkou, napište nám je do komentářů.

3.6/5 - (10 votes)

1 komentář

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here