Raiffeisenbank konsolidace a sloučení půjček

Recenze, diskuze a zkušenosti s konsolidací Raiffeisenbank

0

Raiffeisenbank se poprvé na tuzemském finančním trhu objevila v roce 1993, ve světě má však toto jméno tradici trvající už více než 140 let. V současné době je hlavním akcionářem rakouská Raiffeisen Bank International AG. Klíčové je zaměření na plně profesionální služby v oblasti správy financí i poradenství, které má vyhovět hlavně náročnější klientele.

Co konsolidace obnáší

Služba konsolidace a refinancování nabízí zvýhodněnou sazbu 4,9 % p. a. Maximální výše úrokové sazby se pak pohybuje na hodnotě 10,9 % p. a. Toto rozmezí je sazba tzv. bonusová a získat ji může každý, kdo splní dvě podmínky: Bude mít u Raiffeisenbank vedený účet a zároveň bude řádně splácet.

Modelový příklad kalkulující s touto sazbou je nastaven na následující parametry: Nabízí úvěr ve výši 500 000 Kč s úrokovou sazbou 6,9 % p. a. a. Klient bude splácet 96 měsíců a dosáhne na RPSN 7,12 % p.a.

Banka žádným způsobem nelimituje počet slučovaných půjček, může to být klidně jen jedna. Rozmezí je dáno pouze u celkové částky, a to od 20 000 Kč do 700 000 Kč. Po individuální domluvě lze tento limit navýšit až na 1 500 000 Kč. Dobu splácení si může klient určit od 6 do 120 měsíců. Přesné datum splátky si volíte sami.

Jak si mám požádat

K žádosti o půjčku potřebujete doklad totožnosti. V případě jejího schválení pak budete mít peníze na účtu už do 24 hodin. Bonusem je možnost si zároveň vzít ještě další půjčku, a to až do celkové výše 500 000 Kč. Tento úvěr je neúčelový, můžete jej tedy použít na cokoli.

Sjednat si tuto službu můžete jednoduše online. Nemusíte se starat o rušení a doplacení půjček stávajících, banka to zajistí v rámci poskytované služby. Sjednání úvěru i jeho následné vedení je zcela zdarma. Půjčku je možné předčasně splatit, banka má v takovém případě právo na úhradu nutných a odůvodněných nákladů. Naopak před rizikem, že splácet nebude moci, má klienta chránit možnost volitelně sjednaného pojištění schopnosti splácet.

Raiffeisenbank konsolidace půjček zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s konsolidací od Raiffeisenbank? Napište nám je do komentářů.

3.9/5 - (8 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here