Jak získat půjčku i v sobotu a v neděli?

0

Nečekané výdaje si nevybírají. Na účtu potřebná hotovost není, ale je víkend, takže banka má dávno po pracovní době. I tak si můžete snadno a rychle půjčit. Víkendové půjčky představují vhodnou možnost, když zrovna po ruce není ani nikdo z ochotných přátel či příbuzných. Jaké jsou jejich podmínky?

Co to víkendové půjčky jsou

V případě převodu peněz u banky si musíte počkat až na pracovní dny. Proto vám v okamžiku, kdy před vámi vyvstane nutnost půjčky, nezbývá než se uchýlit k poskytovatelům nebankovním. Ti svoje služby nabízejí během víkendů i svátků.

Na požadavky klientů jsou schopni reagovat velmi pružně, půjčku lze proto získat už například během deseti minut. Schvalovací proces trvá nejdéle v řádu hodin. Jen je potřeba myslet na to, že si právě nemůžete vybrat alternativu s převodem na účet, který přes víkend nezrealizujete.

Potřeba je volit půjčku v hotovosti. Tu si můžete sami vyzvednout na k tomu určeném místě, mohou to být třeba čerpací stanice, případně vám ji zástupci společnosti i dovezou až k vám domů.

Vyřizování půjčky se tak bez problémů obejde bez návštěvy pobočky, navíc nemusíte ani nikam volat, vše vyřešíte přes internet. V mnoha případech vám bude stačit doložit pouze občanský průkaz.

Co obnáší žádost o víkendovou půjčku

Částka může být i v řádech desetitisíců, podobně variabilní je i nejzazší doba pro splatnost závazku. V této podobě tak existují jednak krátkodobé a jednak i dlouhodobé úvěry. Podrobněji je nutné se o podmínkách půjčky (nahlížení do registrů, nutnost doložit příjem atd.) a jejího splácení vždy informovat u dotyčné společnosti, a to ještě před podpisem smlouvy.

Počítat musíte však s tím, že se samozřejmě jedná o úkon do určité míry nadstandardní. Zaměstnanci společnosti musejí být k dispozici a věnovat klientům čas. To se musí odrazit i na vyšší ceně za službu, což se samozřejmě promítne v klientových splátkách.

5/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here