Acema půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou Acema

18

Rodinná firma Acema na český úvěrový trh vstoupila rokem 2000 a dnes patří mezi přední poskytovatele. V rámci svého produktu Osobní půjčka nabízí neúčelový úvěr, který se ale týká nemovitosti.

Jak na žádost o půjčku Acema?

Žádost o půjčku je také podmíněna vlastnictvím nemovitosti. Každá žádost je posuzována individuálně, celý proces není žádným způsobem zpoplatněn. Vyřízení zpravidla trvá jen několik málo minut. Maximálně si můžete, pokud tuto podmínku úvěr nemovitostí zajistit můžete, půjčit 2 000 000 Kč s úrokem od 4,90 % p.a.

Splátky si můžete rozložit až na 20 let, jsou tzv. anuitní, to znamená vždy ve stejné výši. Úroky úvěru se na stanovené období zafixují, proto se nemění ani výše splátek. Půjčku lze ale také splatit předčasně, není podmínkou dodržet původní dohodnutou dobu splatnosti. Pak je nutné počítat se smluvním poplatkem. Žádnými dalšími skrytými poplatky úvěr podmíněn není, tedy nemusíte nic platit ani například při uzavírání smlouvy.

Acema produkty:

 • Acema Úvěr pro podnikatele a OSVČ – Až 50 mil. Kč
 • Acema Osobní půjčka – Až 5 mil. Kč
 • Acema konsolidace půjček – Až 5 mil. Kč
 • Acema hypotéka na pronájem – Až 100% nemovitosti

Acema půjčka Kontakty

Web: www.acema.cz
Email: info@acema.cz
Tel.: +420 844 500 550
Adresa: U Libeňského pivovaru 63/2, Libeň 180 00, Praha 8

Acema půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s touto půjčkou? Napište nám je do komentářů

3.8/5 - (6 votes)

18 KOMENTÁŘE

 1. Nebylo to zas tak složitý od nich získat. V bance byli daleko striktnější. Tady teda půjčí až od vyšší částky, ale prošel jsem, takže 200tis. v pohodě poslali na účet.

 2. Něco jsem přeplatil, ale nebylo to o moc víc, než bych nechal v bance. Tihle byli aspoň té věci a peníze mi půjčili bez podezírání, že bych to nedal. Do konce mi zbývá 5 splátek a mám to za sebou. Patří jim díky za to, že do toho bez okolků šli.

 3. Tím že nejsem z Prahy, tak jsem to s nimi řešila celé telefonicky a oni už pak obstarali své další zaměstnance, co mě navštívili. Nejdřív mi spíš přišlo, že nebudu mít moc šancí se na půjčku dostat, ale v ničem neshledali problém, vypočetli i celkem slušné splátky, že jsme se domluvili a já to od nich vzala.

 4. Plním podmínky půjčky a můžu říct, že je to solidní proces s nimi. Posudek žádosti o půjčku mi u nich udělali zdarma.

 5. Stáhl jsem k nim všechno, co jsem měl kde rozjetý a nechal to konsolidovat. Dostal jsem se na lepší podmínky a jednu splátku, která je teď pro mě nižší, než když jsem to měl separé.

 6. Vše řádně splácím, jak jsem si s nimi při domluvě úvěru dohodl a není s nimi problém. Jsem hlavně rád za ten úrok, co se mi podařilo dostat.

 7. Do podnikání mi půjčili peníze, kdy do toho nemusela zasahovat žádná další osoba a vystačil jsem si se svojí nemovitostí pro zajištění, kdy mi to pomohlo odrazit se a začít plnit svoje business plány.

 8. Zvažoval jsem dřívější splacení, ale právě kvůli poplatku za to, jsem si to rozmyslel a splácím dál podle kalendáře. Nijak víc mě to nezatěžuje.

 9. Konsolidovali mi za téměř 500tis., moc možností na koho se obrátit jsem neměl, protože tím kde jsem měl různě rozpůjčováno se mi obzory dost zúžily a tihle mi přišli tak nějak svým postavením nejsolidnější i když do toho jdu fakt s respektem, ale prostě potřeboval jsem jednu splátku a ne několik nejistých.

 10. Už to mám u nich všechno uhrazený, byly to čtyři roky mýho života, kdy jsem si tady u nich půjčil na nové stroje do firmy, které mi pak pomohly, abych nemeškal s platbami a vše měl vždy včas uhrazeno a firma makala i v době, kdy tu kovid kosil, co se dalo.

 11. Jejich půjčka mi píchla v tom směru, že se mi podařilo oddlužit u několika jiných subjektů a tady platím podle dohody.

 12. Sice to není úplně levná půjčka, co si budem, ale aspoň tu neřešili nějaký moje záznamy z předešlých půjček a jen zvážili mojí schopnost splácet a prošel jsem.

 13. Na vystavení posudku, jestli pro ně budu vhodný adept na půjčku, jsou vcelku rychlí. Dá se říct, že to celý netrvalo dýl, než týden, kdy mi dali zálohu a zbytek poslali na účet.

 14. Všechno zdražuje a nevystačily mi peníze na rozjetou rekonstrukci a další půjčku už jsem po bance chtít nemohl. S Acemou v tomhle byla celkem rychlá domluva, takže jsem s penězi od nich dokázal pořídit ještě zbytek materiálu a zaplatit dělníky, než přišlo na řadu další zdražení.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here