CFIG půjčka

4
217

Evropská společnost CFIG se řadí mezi v ČR se rychle rozvíjející společnosti, jejíž specialitou je především poskytování úvěrů. Jste-li nepodnikající fyzickou osobou, připraven je pro vás spotřebitelský úvěr.

Jaké půjčky vám CFIG půjčí?

V jeho rámci je možné získat částku až 50 000 Kč. Maximální délka splácení činí 72 měsíců. Úroková míra se pohybuje na hodnotách od 19% p.a. Úvěr je neúčelový, to znamená na cokoli, a je bezhotovostní. Nutně musíte dokládat příjem, nicméně nemusíte mít nutně stabilní zaměstnání, postačí například též důchod. Nelze poskytovat půjčky osobám v insolvenci atd.

Úvěr je bezhotovostní, vyplácí se vždy na bankovní účet, jeho vlastnictví je tedy při žádosti povinností. Při vyřizování žádosti, které probíhá přes internet, nejste zatíženi žádným poplatkem, ale poplatek se strhává z výsledné částky úvěru. Splácení je možno odsunout na další měsíc nebo až na 3 měsíce přerušit. Úvěr není problém kdykoli zdarma doplatit i v předstihu. Po splacení lze částku úvěru rovněž navýšit.

CFIG produkty:

  • Spotřebitelský úvěr – Až 50 000 Kč
  • Podnikatelský úvěr – Až 50 000 Kč
  • Firemní úvěr – Až 30% zajišťované hodnoty
  • Úvěr se zajištěním – Až 70% zajišťované hodnoty
  • Mikroúvěr – Až 5 000 Kč

CFIG půjčka Kontakty

Web: www.cfigse.com
Email: info@cfigse.com
Tel.: +420 840 858 687
Adresa: Sladkovského 767, 530 02, Pardubice

CFIG půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

CFIG půjčka
3.3 (66.67%) 9

4 KOMENTÁŘE

  1. CFIG SE není podvod, jejich půjčka je rychlá, bez zdlouhavého papírování, seriózní a vstřícné jednání. Měla jsem jí 2x a vždy bez jakéhokoli podrazu. Pokud se Vám nelíbí, tak jděte do banky nebo snad neumíte číst a nevíte co podepisujete, že si stěžujete na úroky? Tak proč si tu půjčku proboha berete, když teď píšete negativní komentáře! A že nemůžete platit? Žádný podraz neudělají, pokud platíte jak máte ve smluvních podmínkách a zkuste neplatit u banky, tak pokud budete mít v zástavě nemovitost, také Vám ji vezmou, to každá společnost, pokud nebudete platit, to je logické. Není to nejhorší společnost co nabízí půjčky, ale nejhloupější lidé, co si vezmou půjčku a pak neplatí…

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here