Cofidis konsolidace a sloučení půjček

Recenze, diskuze a zkušenosti s konsolidací půjček Cofidis

0

Oficiální název zní Cofidis s. r. o. Jedná se o nebankovní finanční společnost zaměřenou na poskytování spotřebitelských úvěrů. Založena byla v roce 1982 a v současné době je součástí nadnárodní finanční skupiny COFIDIS Participation pocházející z Francie. V ČR svoje působení oficiálně Cofidis zahájil v roce 2004.

Základní charakteristika konsolidace

K nabízeným službám tak aktuálně patří rovněž konsolidace půjček. Poskytovatel na svých webových stránkách avizuje, že sloučením lze ušetřit částky v řádech tisíců měsíčně. Takováto možnost spojení více závazků zahrnuje spotřebitelské úvěry. Navíc k tomuto jednotnému úvěru můžete získat ještě i další finanční prostředky a půjčit si až 50 000 Kč na cokoli.

V přesnějších údajích si můžeme konsolidaci od Cofidis nastínit na modelovém příkladu vypočítaném na webu. Konkrétně je takovýto: Klient si bere úvěr ve výši 300 000 Kč, k němu získává pevnou zápůjční roční úrokovou sazba 6,89 %. Splácet bude 96 měsíců a RPSN celkem bude činit 7,11 %. Pokud byste nežádali sami, ale v páru, můžete dostat i nižší úrok.

Pro získání stačí vyplnit online žádost, schvalování je otázkou několika minut, peníze posléze získáte už do 24 hodin. Smlouvu k podpisu následně obdržíte v elektronické podobě nebo poštou, není tedy nutné chodit na pobočku.

Podmínky pro sloučení půjček a další služby

Vlastnit musíte vlastní bankovní účet, platné telefonní číslo a doložitelný příjem. Naopak nesmíte mít záznam v registru dlužníků. Potřebujete dva doklady totožnosti, výpis z účtu a v případě půjčky nad 100 000 Kč i potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Úkony spojené s úvěrem jsou zcela zdarma, to znamená, že neplatíte za sjednání, vedení úvěru a ani za jeho předčasné splacení. Kdykoli můžete vložit i vyšší splátku.

Doplňkovou službou je pojištění pojmenované JISTOTA. To kryje rizika spojená s neschopností dále splácet. Konkrétně se vztahuje na případy ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, úmrtí nebo ztrátu samostatnosti (úplnou a nezvratnou).

Cofidis konsolidace půjček zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s konsolidací od Cofidis? Napište nám je do komentářů.

4.4/5 - (5 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here