Cofidis půjčka

0

Nebankovní finanční společnost svoje počátky datuje do roku 2004. Za tu dobu se stala součástí mezinárodní finanční skupiny a je lídrem například na francouzském trhu, co se týče konsolidování úvěrů. V ČR nabízí půjčky klasické, ale také ty, které jsou svými podmínkami koncipovány jakožto výhodné pro jednoho žadatele.

Cofidis půjčka úroky:

Maximální částka, kterou si můžete půjčit, je 500 000 Kč. Splácet ji můžete až 84 měsíců. V případě, že žádáte sami, úrok p.a. bude 6,89 %, pokud si o půjčku požádáte ve dvou, úrok se v modelovém příkladě vyšplhá na 5,89 %. Partnera je nutné uvést coby spolužadatele. V rámci žádosti dokládáte, že jste překročili věk 18 let, dále to, že máte trvalý pobyt na území ČR, disponujete pravidelným příjmem, nejste zapsaní v registru dlužníků a máte bankovní účet a telefonní číslo.

S půjčkou se nepojí žádné skryté poplatky, veškeré úkony spojené s vyřizováním úvěru jsou zdarma. Podmínky uzavření úvěru jsou předem známy a v průběhu jeho čerpání se nikterak nemění. Pro případ neschopnosti splácet je možnost si uzavřít ještě pojištění.

Cofidis produkty:

  • Cofidis partnerská půjčka – Až 500 000 Kč
  • Cofidis půjčka pro jednotlivce – Až 500 000 Kč
  • Cofidis novomanželská půjčka – 200 000 Kč

Cofidis půjčka Kontakty

Web: www.cofidis.cz
Email: [email protected]
Tel.: +420 810 700 810
Adresa: Bucharova 1423/6, 158 00, Praha 5

Cofidis půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

Cofidis půjčka
5 (100%) 1

Již 10 let se zajímám o banky, půjčkové společnosti a jejich produkty. Baví mě také se vzdělávat v oboru účetnictví a daní. Rád informuji a radím ostatním v jednoduchých i složitějších otázkách z oboru financí, což se mi také, v případě magazínu Úvěro.cz, vyplnilo.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here