Credit Air půjčka

0

Pod značkou Credit Air se ukrývá česká finanční společnost Creamfinance Czech, s.r.o. Ta má své sídlo v Praze. Mimo České republiky působí i v několika dalších evropských zemích, například v Polsku.

Rychlá půjčka žadateli umožňuje získat až 10 000 Kč. Maximální doba splatnosti činí 2 měsíce. Zaplatíte-li ji ve dvou splátkách, nečekají na vás žádné poplatky ani úroky. Další slevy můžete získat, pokud si budete půjčovat opakovaně.

Jak probíhá žádost o úvěr?

Žádost o úvěr se podává online, peníze se mohou na vašem účtu ocitnout už do 30 minut od vyplnění formuláře. Do 15 minut se s vámi spojí pracovník klientského centra. S ním lze telefonicky řešit rovněž podávání žádosti, pokud tak nechcete činit elektronicky.

Každý žadatel musí být starší 18 let, být občanem ČR, vlastnit bankovní účet a mít pravidelný zdroj příjmů. K žádosti dále přikládáte dva doklady totožnosti, jeden z nich musí být občanský průkaz. V některých případech může být požadován i doklad o příjmu. Vyřízení půjčky je zdarma, stejně jako její předčasné splacení. Splátky lze v případě finančních problémů odložit.

Credit Air půjčka Kontakty

Web: www.creditair.cz
Email: [email protected]
Tel.: +420 800 882 288
Adresa: Argentinská 286/38, 170 00, Praha 7 – Holešovice

Credit Air půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

Ohodnotit

Již 10 let se zajímám o banky, půjčkové společnosti a jejich produkty. Baví mě také se vzdělávat v oboru účetnictví a daní. Rád informuji a radím ostatním v jednoduchých i složitějších otázkách z oboru financí, což se mi také, v případě magazínu Úvěro.cz, vyplnilo.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here