CreditAir půjčka

0

Poskytovatelem půjčky CreditAir je Creamfinance Czech, s.r.o., který poskytuje také již zmiňovanou půjčku CreditOn. Jste-li úplně novým zákazníkem, tak si můžete půjčit až 10 000 Kč a pokud si zvolíte splatnost do dvou měsíců se 2 splátkami, tak máte tuto první půjčku bez poplatků. Od druhé půjčky můžete požádat až o 30 000 Kč s maximální dobou splatnosti 3 měsíce, kterou si můžete prodloužit a to maximálně o 30 dní. O půjčku můžete žádat online nebo také po telefonu a to zavoláním na zákaznickou linku CreditAir.

Podmínky získání půjčka CreditAir

Pro schválení žádosti musíte dodat dva doklady totožnosti, doložit svůj příjem a mít vlastní bankovní účet. Než proběhne schválení žádosti, tak Vás kontaktují ze zákaznického centra a ověří s Vám informace ve formuláři. Pokud vše proběhne v pořádku, tak máte peníze k dispozici do 15 minut. Výhodou půjčky CreditAir jsou také slevy za věrnost, které se pohybují od 5 do 20% v závislosti na tom, kolikrát jste si již půjčili.

CreditAir půjčka Kontakty

Web: www.creditair.cz
Email: [email protected]
Tel.: +420 800 882 288
Adresa: Argentinská 286/38, Holešovice 170 00, Praha 7

CreditAir půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

CreditAir půjčka
3.5 (70%) 2

Již 10 let se zajímám o banky, půjčkové společnosti a jejich produkty. Baví mě také se vzdělávat v oboru účetnictví a daní. Rád informuji a radím ostatním v jednoduchých i složitějších otázkách z oboru financí, což se mi také, v případě magazínu Úvěro.cz, vyplnilo.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here