Creditka půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou Creditka

1

Potřebujete peníze? Creditka půjčka s tím nemá problém. Pro to, aby vám půjčila částku až 300.000 Kč na 6-7 let potřebuje jen to, abyste splnili pár jejich předpokladů. Mezi ně patří věk 18-65 let, vlastnictví bankovního účtu a jakýkoliv příjem. V případě, že tyto předpoklady splňujete, můžete přes elektronický formulář požádat o půjčku. Tu si můžete vybrat ze dvou variant. Creditka půjčka nabízí půjčku krátkodobou i dlouhodobou. K oběma půjčkám budete potřebovat již jednou zmíněný bankovní účet, občanský průkaz a mobilní telefon.

Pro své nové žadatele si rychlá Creditka půjčka připravila překvapení. První půjčku jim nabízí bez úroků. U Creditky půjčky není potřeba potvrzování příjmů ani nahlížení do registru. Při žádosti o půjčku nemusíte být ani řádný zaměstnanec, stačí, že máte příjem třeba z mateřské dovolené. Protože si půjčku vyřizujete online, je rychlá a peníze máte na svém účtu do 15 minut.

Creditka půjčka Kontakty

Web: www.creditka.cz/
Adresa: Rybná 716/24, 110 00, Praha 1, Staré Město

Creditka půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

3.6/5 - (54 votes)

1 komentář

  1. Dobry den mám smlouvu na dobu neurčitou BEZ zkušební doby . Moje smlouva je platná od tohohle měsíce ,jste schopni mi pujicku poskytnout? Dekuji Bockova

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here