Essox půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou Essox

3

ESSOX s.r.o. začala na trhu působit již v roce 1993. V roce 2004 se tato společnost stala součástí finanční skupiny Komerční banky (Société Générale). Jedná se ale stále o poskytovatele půjček nebankovních. V současnosti se řadí již mezi ty nejvýznamnější ve svém oboru.

Kolik vám Essox půjčí?

Dnes nabízí řadu finančních produktů. Financovat s tímto partnerem můžete koupi nového i ojetého vozu, dále zboží a služby, a to až v hodnotě 500 000 Kč s délkou financování plných 85 měsíců. Dále nabízí kreditní karty a v neposlední čadě můžete získat výhodnou bezúčelovou hotovostní půjčku.

Ta je určena jak soukromým osobám, tak i podnikatelům a její maximální výše činí 200 000 Kč. Splácíte nejdéle 84 měsíců. Klíčová výhoda tkví v absenci měsíčních poplatků, neexistují žádné poplatky za vyřízení půjčky a zdarma si můžete sjednat i pojištění schopnosti splácet. Klienti Komerční banky mají možnost získat i slevu 1 % z úrokové sazby. Potřebovat budete ke sjednání pouze potvrzení příjmů a dva doklady totožnosti.

Essox půjčka Kontakty

Web: www.essox.cz
Email:  zakaznickyservis@essox.cz
Tel.: +420 389 010 422
Adresa: F. A. Gerstnera 52, 370 01, České Budějovice

Essox půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

3.7/5 - (7 votes)

3 KOMENTÁŘE

  1. doporučuji dát si na ně pozor, pan Dostál má pravdu. V současné době s nimi řeším podvodné jednání, kdy bez mého souhlasu, podpisu a vědomí použili mé osobní údaje k vytvoření úvěrové smlouvy. Tyto údaje si mezi sebou podávají tři „spřátelené“ obchodní firmy. Je na ně již podáno trestní oznámení.

  2. Jakýkoliv produkt nabízený touto společností balancuje na hraně podvodu a trestného činu – vymáhání těžko prokazatelných finančních částek, poplatků apod., umělé a svévolné navyšování konečné částky produktu nebo oddalování jeho konečného (úplného) doplacení a s tím související potvrzení o ukončení produktu (úvěr, půjčka, kreditní karta), které odmítají vystavit…. Společnost ESSOX s.r.o. mezi solidní a ani průměrné finanční firmy rozhodně nepatří!

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here