Essox půjčka

1

ESSOX s.r.o. začala na trhu působit již v roce 1993. V roce 2004 se tato společnost stala součástí finanční skupiny Komerční banky (Société Générale). Jedná se ale stále o poskytovatele půjček nebankovních. V současnosti se řadí již mezi ty nejvýznamnější ve svém oboru.

Kolik vám Essox půjčí?

Dnes nabízí řadu finančních produktů. Financovat s tímto partnerem můžete koupi nového i ojetého vozu, dále zboží a služby, a to až v hodnotě 500 000 Kč s délkou financování plných 85 měsíců. Dále nabízí kreditní karty a v neposlední čadě můžete získat výhodnou bezúčelovou hotovostní půjčku.

Ta je určena jak soukromým osobám, tak i podnikatelům a její maximální výše činí 200 000 Kč. Splácíte nejdéle 84 měsíců. Klíčová výhoda tkví v absenci měsíčních poplatků, neexistují žádné poplatky za vyřízení půjčky a zdarma si můžete sjednat i pojištění schopnosti splácet. Klienti Komerční banky mají možnost získat i slevu 1 % z úrokové sazby. Potřebovat budete ke sjednání pouze potvrzení příjmů a dva doklady totožnosti.

Essox půjčka Kontakty

Web: www.essox.cz
Email:  [email protected]
Tel.: +420 389 010 422
Adresa: F. A. Gerstnera 52, 370 01, České Budějovice

Essox půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

Essox půjčka
1 (20%) 1

Již 10 let se zajímám o banky, půjčkové společnosti a jejich produkty. Baví mě také se vzdělávat v oboru účetnictví a daní. Rád informuji a radím ostatním v jednoduchých i složitějších otázkách z oboru financí, což se mi také, v případě magazínu Úvěro.cz, vyplnilo.

1 komentář

  1. Jakýkoliv produkt nabízený touto společností balancuje na hraně podvodu a trestného činu – vymáhání těžko prokazatelných finančních částek, poplatků apod., umělé a svévolné navyšování konečné částky produktu nebo oddalování jeho konečného (úplného) doplacení a s tím související potvrzení o ukončení produktu (úvěr, půjčka, kreditní karta), které odmítají vystavit…. Společnost ESSOX s.r.o. mezi solidní a ani průměrné finanční firmy rozhodně nepatří!

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here