Help Financial půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou Help Financial

0

Jedná se o finanční produkt stejnojmenné společnosti HELP FINANCIAL s.r.o. Ta na trh vstoupila počínaje rokem 2003. Stávající sídlo má na adrese Mladá Boleslav – Kosmonosy. Orientuje se na poskytování malých krátkodobých půjček a působí v rámci celé ČR. Hlavní odlišností je především poskytování půjčky přímo v domácnosti klienta.

Což platí i v tomto případě. Nabídnout vám může částku nejvýše 50 000 Kč s dobou splatnosti na 60 týdnů. Budeme-li v úvahu brát takovéto nastavení půjčky, dostaneme se na úrokovou sazbu 66 % a RPSN 195.34 %. Současně je nutno započítat i poplatek ve výši 3 000 Kč za zpracování a správu. Jednotlivé splátky jsou vždy vybírány zástupcem společnosti přímo u vás doma.

Kdo může žádat u Help Financial?

O půjčku si požádáte online. S podáním žádosti současně potvrzujete nutné podmínky, tzn. že už vám bylo 18 let, máte trvalé bydliště v ČR a disponujete pravidelným příjmem. Jestliže bude na základě splnění potřebných náležitostí po uzavření schvalovacího řízení žádost vyřízena kladně, půjčka vám bude vyplacena zástupcem společnosti přímo ve vašem domově. Půjčku lze předčasně splatit, úkon je ale zatížen poplatkem ve výši 1 % z předčasně splacené části celkové výše spotřebitelského úvěru. Úvěr lze do 14 dnů vrátit. Případné prodlení se splátkami řešte okamžitě.

Help Financial půjčka Kontakty

Web: www.helpfinancial.cz/
Email:  info@helpfinancial.cz
Tel.: +420 800 431 431
Adresa: Příčná 1217, 293 06, Mladá Boleslav – Kosmonosy

Help Financial půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

3.7/5 - (3 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here