Hypo půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s Hypo půjčkou

0

Hypo půjčka je produktem z dílny ostravské společnosti TGI Money a.s. Ta patří pod skupinu Triangle Group International, která na finanční trh vstoupila již rokem 1993. Specializuje se na tzv. americké hypotéky.

Kolik si můžete půjčit?

Představuje tak vlastně alternativu bankovního produktu v okamžiku, kdy vám banka půjčit odmítá. To znamená, že si půjčujete oproti zástavě nemovitosti. Maximální částka úvěru je 3 000 000 Kč s dobou splatnosti stanovenou na 20 let. Zadaný modelový příklad vypočítává úrokovou sazbu ve výši 11,45 % a RPSN 12,82 %.

Žádost o úvěr pošlete online, pak s vámi zástupci společnosti doplní další potřebné formality. Společnost má i vlastního odhadce na nemovitost. Pokud vše proběhne korektně, úvěrový specialista s vámi sepíše návrh smlouvy ke kterému přiložíte kopii občanského průkazu a výpis z účtu. Jestliže jsou dokumenty kompletní, můžete podepsat smlouvu a hned poté dostanete peníze. Vedení ani správa úvěru nejsou zatíženy poplatky, poplatky za další úkony jsou rozepsány konkrétně v sazebníku.

Hypo půjčka Kontakty

Web: www.hypopujcka.cz
Email: tgi@tgiova.cz
Tel.: +420 604 667 888
Adresa: Vítkovická 3083/1, 702 00, Ostrava

Hypo půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

3.7/5 - (9 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here