Net Credit půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou Net Credit

0

Pod značkou Net Credit nabízí své služby společnost Net Credit s.r.o., a to již od roku 2012. Od svého vzniku se vypracovala na jednoho z největších poskytovatelů tzv. rychlých půjček v České republice.

Krátkodobá půjčka slouží k tomu, abyste si mohli půjčit až 12 000 Kč, a to na dobu splácení nejvýše 30 dnů. Uvedená maximální částka je možná teprve v rámci opakované žádosti. K tomu, abyste si mohli požádat o půjčku musíte být občany ČR a mělo by vám být mezi 22 a 70 lety. Což dokládáte předložením občanského průkazu. Nutný je pravidelný příjem a dále pak vlastnictví bankovního účtu a mobilního čísla. A rovněž je podmínkou, abyste neměli žádný záznam v registru dlužníků.

Jak požádat o půjčku u Net Credit?

O půjčku se žádá online nebo sms zprávou, nutností je registrace. Za tu zaplatíte 1 Kč poplatku. Po schválení budou peníze odeslány na zmiňovaný bankovní účet. Půjčku je možné splatit i předčasně, a to zdarma. Naopak neuhrazení obnáší v první fázi 200 Kč poplatek za upomínku. Později může dluh narůst i o několik tisíc korun. Společnost v současné době nové žadatele nepřijímá.

Net Credit půjčka Kontakty

Web: www.netcredit.cz
Email:  info@netcredit.cz
Tel.: +420 234 093 872
Adresa: Vyšehradská 1349/2, 128 00, Praha 2 – Nové Město

Net Credit půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

4.5/5 - (4 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here