Nuko.cz půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou Nuko.cz

0

NUKO.CZ je služba, kterou poskytuje nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů Fincapus s.r.o. v souladu se zákonnými podmínkami a pod dohledem České národní banky.  NUKO.CZ se koncentruje na poskytování rychlých krátkodobých půjček do 20 tisíc korun, a to s možností případného odložení splatnosti půjčky.

Jaké půjčky NUKO.CZ poskytuje
NUKO.CZ poskytuje půjčky ve výši 1 až 20 000 korun, a to na 7 až 30 dní. Pokud nemůže dlužník splatit půjčku v dohodnutém termínu, lze si její splatnost prodloužit o 7, 14 či 30 dní. Prodloužení je ale podmíněno úhradou poplatku, jehož výše závisí na konkrétním znění úvěrové smlouvy. Výhodná je první půjčka u této společnosti, kterou může získat klient zcela zdarma, pokud její výše nepřesáhne 8 000 Kč a splatí ji do 30 dní. Druhou a další půjčku označuje NUKO.CZ jako opakovanou, ale úrok a také roční procentuální sazba nákladů (tedy RPSN) je u takových půjček velmi vysoké. Úroky se pohybují ve stovkách procent za rok, RPSN dokonce v tisících procent.

Ukázkové příklady půjček

  • První půjčka:

Částka 8 000 Kč na 30 dní, poplatek 0 Kč, RPSN 0,00 %, klient zaplatí cekem 8 000 Kč

  • Opakovaná půjčka:

Částka 20 000 Kč na 30 dní, poplatek 4 600 Kč,  RPSN 1 141,21 %, klient zaplatí celkem 24 600 Kč

Kdo může půjčku získat
Žadatel o úvěr musí mít trvalý pobyt v České republice a pravidelný příjem, být starší 18 let, nesmí mít problémy se splácením jiných úvěrů či porušovat smluvní podmínky jiných poskytovatelů půjček. Žadatelé v insolvenci nebo exekučním řízení velmi pravděpodobně půjčku nezískají.

Jak to funguje

  1. Žadatel zvolí výši úvěru a termín splatnosti, vyplní registrační formulář.
  2. Doloží informace o sobě tím, že do systému nahraje obě strany svého občanského průkazu a také kopii dalšího dokladu (pas, rodný list, řidičský průkaz, zbrojní průkaz). Dále se spojí v registračním formuláři se službou Kontomatik pro kontrolu svého bankovního účtu, nebo zašle tři aktuální výpisy z účtu, případně uhradí ze svého účtu poplatek ve výši 1 Kč.
  3. Po doložení požadovaných údajů a dokumentů bude asi během hodiny žádost vyhodnocena a žadatel bude informován SMS o výsledku. V případě kladného výsledku jsou peníze převedeny na účet žadatele. U vybraných bank je má k dispozici v řádu několika minut.

Výhody půjčky na NUKO.CZ

  • zpracování online kdykoli prostřednictvím jednoduchého formuláře
  • první půjčka zdarma
  • možnost prodloužení splatnosti půjčky
  • profesionální podpora ze strany poskytovatele a příjemná komunikace se žadateli

Nuko.cz půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

4/5 - (5 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here