Ovečka půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s Ovečka půjčkou

4

Půjčku poskytuje společnost ATOMIC Finance, a.s. Jedná se o ryze českou společnost, která roku 2015 vznikla v Praze. Specializuje se na poskytování nebankovních úvěrů, a to pod značkou Ovečka půjčka. Dnes je určena výlučně pro OSVČ.

Kolik si můžete s Ovečka půjčkou půjčit?

Získání půjčky je nekomplikované a rychlé. Půjčit si můžete maximálně 5 000 Kč na dobu 30 dnů. Roční úroková sazba by v tomto modelovém příkladě činila 36 %. Žádost podáváte elektronickou cestou. Uvádět budete číslo občanského průkazu, musíte též předložit jeho kopii, číslo účtu a svoje číslo telefonní. Půjčka je neúčelová, to znamená na cokoli. Mělo by vám být minimálně 18 let a musíte být majiteli živnostenského oprávnění.

V případě, že nebudete schopni splácet, splatnost si sami můžete prodloužit až na dvojnásobek původní lhůty. Jestliže ani tehdy svému závazku nedostojíte, budete muset zaplatit smluvní pokutu. Ocitnete-li se ve finančních problémech, svou situaci řešte a na zákaznickém centru si domluvte individuálně postup.

Ovečka půjčka Kontakty

Web: www.ovecka.cz
Email: info@ovecka.cz
Tel.: +420 777 833 838
Adresa: Revoluční 724/7, 110 00, Praha 1

Ovečka půjčka zkušenosti, recenze a diskuse:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

3.3/5 - (6 votes)

4 KOMENTÁŘE

  1. I já se musím připojit záporně k této společnosti. Půjčku jsem od nich měl a po splatnosti splatil s obrovským navýšením !!! Před měsícem jsem zjistil na jejich stránkách v profilu, že mi půjčka stále běží a stále se navyšuje. Okamžitě jsem je telefonicky kontaktoval. Byla mi přislíbena kontrola a zpětné info. Zhruba po čtrnácti dnech jsem musel opět kontaktovat ovečku já, že se nic neděje, aby mi vysvětlily kde se stala chyba. Slečna mě požádala o identifikaci platby. kdy jsem zaslal na jejich email scan platby a potvrzení o platbě z banky. Nyní jsme o víkendu zjistily s manželkou, že máme oba zablokované účty atd.. Teď musím složitě dokázat exekutorovi, že jsem vše cca před dvěma měsíci splatil a exekuce je tedy neoprávněná.
    A pozor, půjčil jsem si 2000,- a zaplatil 16000,-. Nyní exekučně vymáhají necelých 31.000,-

  2. Rád Vám pošlu konverzace s firmou Ovečka.cz, které by Vám možná pomohli. Mě nebyla půjčka schválena, protože jsem nedodal doklad z roku 2011, který mi dali na živnostenském úřadě…

  3. Nebojte se jsou to zkušení podvodníci,momentálně s nimi vedu boj u Vrchního soudu v Praze .Doufám že můj boj bude úspěšný a tito úvěrový šmejdi zmizí .

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here