Provident půjčka

0

Společnost Provident svou činnost na českém trhu zahájila již v roce 1997, jde tedy o stabilního poskytovatele. Žádost o úvěr je možné řešit elektronickou cestou, případně telefonicky. Potřebujete občanský průkaz, doklad o příjmu a doklad potvrzující adresu trvalého bydliště.

Kolik si můžete u Provident půjčky půjčit?

Půjčit si můžete až 90 000 Kč, maximální doba splácení činí 24 měsíců. V takovémto případě bude RPSN činit 105,98 %. Uvedené hodnoty se mohou lišit v závislosti na tom, jak poskytovatel vyhodnotí úvěruschopnost žadatele. Do ceny půjčky se nezapočítávají upomínky, smluvní pokuty ani úrok z prodlení. Částka je garantována coby konečná. Již předem tak naprosto přesně víte, kolik budete splácet.

V případě nenadálé události znemožňující pravidelné splácení je možnost využít tzv. splátkových prázdnin. Tato služba je již započítána v původní ceně produktu. O splátkové prázdniny je potřeba v předstihu sedmi dnů požádat a podléhají schvalování. Odložit je možné až 10 splátek.

Provident produkty:

  • Provident modrá v na účet – rychlá půjčka – Až 130 000 Kč
  • Provident zelená v hotovosti – Až 90 000 Kč
  • Provident start – krátkodobá půjčka – Až 9 000 Kč

Provident kontakty

Web: www.provident.cz
Email: [email protected]
Tel.: 800 660 666
Otevírací doba: od 8 do 20 hodin, SO-NE od 9 do 18 hodin
Adresa: Provident Financial s.r.o.
Olbrachtova 9/2006
140 00 Praha 4

Provident pobočky najdete zde.

Provident půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

Provident půjčka
4 (80%) 1

Již 10 let se zajímám o banky, půjčkové společnosti a jejich produkty. Baví mě také se vzdělávat v oboru účetnictví a daní. Rád informuji a radím ostatním v jednoduchých i složitějších otázkách z oboru financí, což se mi také, v případě magazínu Úvěro.cz, vyplnilo.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here