Švýcarská půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti se Švýcarskou půjčkou

0

Poskytování Švýcarské půjčky zaštiťuje SWISS FUNDS, a.s., který patří do skupiny HAVEL HOLDING, s.r.o. Jedná se o ryze českou společnost, která sídlí v Jihlavě. Vznikla v roce 2009 a specializuje se na poskytování nebankovních úvěrů.

Jde o tzv. mikropůjčku neboli půjčku před výplatou. V případě opakované žádosti si můžete půjčit až 10 000 Kč. Pro první půjčku představuje limit 5 000 Kč. Maximální doba splatnosti je 30 dnů. Úrok může být 0,25 %, 0,50 % nebo 1 %. Nastavení je individuální dle toho, jak bude vaše žádost posouzena. Lze obecně říci, že nejvýhodnější podmínky získává ten, kdo si půjčuje opakovaně a včas a řádné splácí.

Jak požádáte o Švýcarskou půjčku?

Žádost si podáváte elektronicky. Potřebujete k ní dva doklady totožnosti (občanský průkaz a druhý doklad), e-mail a bankovní účet, a to jednak pro převedení vlastních prostředků a jednak i výpis z něj. V případě kladně posouzené žádosti uzavřete elektronickou smlouvu a okamžitě vám budou odeslány peníze. Jejich reálné připsání je zpravidla během několika málo minut. Naopak neschválení půjčky je zpravidla způsobeno tím, že jste vedeni jinde coby dlužník nebo je na vás uvalena exekuce.

Švýcarská půjčka Kontakty

Web: www.svycarskapujcka.cz
Email:  info@svycarskapujcka.cz
Tel.: +420 603 188 122
Adresa: Masarykovo náměstí 102/65, 586 01, Jihlava

Švýcarská půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

4/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here