Tesco konsolidace a sloučení půjček

Recenze, diskuze a zkušenosti konsolidací půjček Tesco

0

Tesco je britským maloobchodním řetězcem. Přestože asi nejznámější je coby prodejce potravin, nabízí celou řadu dalších služeb a jsou mezi nimi právě i ty finanční. Úvěr se tak dá vyřídit přímo ve vybraném obchodě.

Jak získat sloučení půjček u Tesca

Jednou z možných alternativ tak je i konsolidování půjček. S nižší měsíční splátkou Tesco garantuje úsporu zhruba okolo 40 %. Spojit si můžete jakékoli půjčky – hotovostní nebo kreditní karty atd. Výši měsíční splátky si navolíte sami.

V přesných číslech uvádí poskytovatel jako jednu z možností úspory tento příklad: Jestliže si vezme klient úvěr ve výši 280 000 Kč a bude ho splácet 84 měsíců, dostane se na úrok úrok 9,89 % p.a. a RPSN 10,4 %.

Konsolidaci si je možné sjednávat již zmíněnou osobní cestou v obchodech sítě Tesco, ale také i po telefonu. Potřebovat budete dva doklady totožnosti, dokument potvrzující váš příjem, výpis z běžného účtu a příslušné doklady k původním půjčkám. Za vyřízení žádosti se nic neplatí, zdarma je vedení úvěru a můžete jej bezplatně rovněž kdykoli předčasně splatit. V rámci poskytovaných služeb za vás zástupci společnosti vyřeší i vaše stávající půjčky, vy se o jejich doplácení starat nemusíte.

Jak poté konsolidaci splácet

Výši splátek lze upravit po telefonické žádosti, jestliže tuto možnost máte stanovenou ve smlouvě a již jste v pořádku minimálně 4 splátky zaplatili. Takovouto změnu však provedete nejvýše 3x za celou dobu trvání smlouvy.

Splátku si máte možnost také odložit. V tomto případě už musíte mít zdárně zaplacených alespoň 6 splátek. Maximálně lze tímto způsobem odložit 4 splátky. Vše je nutné opět telefonicky konzultovat se zástupci společnosti.

Jakožto preventivní opatření před možnými finančními problémy pramenícími z neschopnosti splácet je možné si zařídit doplňkové pojištění výdajů a pojištění schopnosti splácet. Ty řeší jednak krátkodobou pracovní neschopnost, ale i závažnější důsledky jako úmrtí či invalidita.

Tesco konsolidace půjček zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s konsolidací od Tesco? Napište nám je do komentářů.

4/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here