Tesco půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s Tesco půjčkou

0

S Tesco půjčkou je možné si půjčit maximálně 500 000 Kč. Ty můžete splácet až 96 měsíců, přičemž po 6 včasných splátkách je možné si tu následující bezplatně odložit. Za každou řádně uhrazenou splátku zároveň obdržíte 100 bodů do programu Clubcard. V případě tohoto modelového příkladu se pak dostáváme na úrok v hodnotě 14,48 % p.a., a tedy RPSN 15,5 %.

Jak probíhá žádost o půjčku u Tesca?

Žádost o půjčku se podává telefonicky, případně online vyplněním formuláře. K žádosti je nutné přikládat vždy občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Zaměstnanci dokládají údaje o zaměstnavateli, OSVČ podobným způsobem potvrzuje údaje o vlastním podnikání. Současně může být využito nahlížení do registru dlužníků SOLUS. Úvěr je bez poplatků za vyřízení, vedení i předčasné splacení.

Půjčky do 150 000 Kč se vyplácejí i v hotovosti. Půjčky do 250 000 Kč jsou poskytovány formou převodu na bankovní účet, jeho vlastnictví je pak další podmínkou. Částky do 500 000 Kč je pak možno si půjčit výhradně na stánku Tesco finanční služby. Ty najdete na vybraných prodejnách hypermarketu Tesco, jehož provozovatelé za půjčkou stojí.

Tesco půjčka Kontakty

Web: www.itesco.cz
Email: info@itesco.cz
Tel.: +420 840 369 963

Tesco půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

3.5/5 - (2 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here