Tommy Stachi půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou Tommy Stachi

6

Za touto půjčkou stojí ryze česká společnost, která se zaměřuje především na střednědobé úvěry. Společnost TOMMY STACHI s.r.o. byla založena v roce 2004. Hlavním kritériem je zodpovědné úvěrování, proto si poskytovatel podal i žádost o licenci ke své činnosti u ČNB.

Hlavními produkty jsou VIP půjčka a Snadná půjčka. Půjčit si můžete od 10 000 Kč do 150 000 Kč s maximální dobou splatnosti celkem 48 měsíců. Úrok se pohybuje v hodnotě od 11,15 % p.a. a RSPN od 19,3 %. K půjčce není vyžadován ručitel a od podání žádosti můžete mít zadanou sumu do přibližně jednoho dne, a to v hotovosti. K žádosti musíte předložit dva doklady totožnosti a doklad potvrzující váš příjem. Žádáte online, případně si můžete domluvit osobní sjednání úvěru na pražské pobočce.

Můžete půjčku předčasně splatit?

Půjčka se dá splatit předčasně bez jakéhokoli poplatku. Splátku je možné odložit nebo rozložit do několika nižších částek, závisí to ale na dobré platební morálce klienta. Pokud nemůžete splácet půjčku vůbec, je zapotřebí si domluvit další postup řešení situace. V případě nesplácení vám mohou být naúčtovány sankce.

Tommy Stachi půjčka Kontakty

Web: www.tommystachi.cz
Email:  snadnapujcka@tommystachi.cz
Tel.: +420 800 187 187
Adresa: Táboritská 1000/23, 130 00, Praha 3 – Žižkov

Tommy Stachi půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

3.4/5 - (25 votes)

6 KOMENTÁŘE

  1. Největší vyděrači světa. Před rokem jsem jim doplatil úvěr s tím že prý je tam 3ka nedoplatek. Rok se neozvali a nyní na mě vytáhli že tam mám nezaplacenych 22k.

    VYHYBEJTE SE JIM KDO MŮŽETE!!!!!!!!!!!

  2. LICHVÁŘI !!!! banda podvodniku !!!! Pujcila sem si od teto pofiderni spolecnosti 10 000 Kč a z této částky, včetně úroků jsem měla zaplatit 100 000 Kč. LICHVÁŘI !!!!!! Dejte si na ně pozor a nebudte hloupí stejnak jako ja. Akorat to skonci exekuci. Obloukem se vyhněte této firmě a v žádném případě si od ní nepůjčujte ani korunu . nikdy to nedopadne dobre, nikdy ! Divim se že mame tyto ceske zakony ktere tyhle bande podvodniku povoluji davat tak odporne uroky .

  3. Tommy Stachi mi půjčili celých 45 tisíc korun, o který jsem si zažádal. Půjčku jsem si sjednával přes internet, formulář na jejich webových stránkách byl jasný a jednoduchý, všechno jsem měl za 5 minut vyplněno. Zavolali mi zpátky během 10 minut, zeptali se mě na pár informací, jako jsou základní údaje o mě, jestli nejsem v exekuci nebo insolvenci a tak dále, následně mi vysvětlili, jak se půjčka sjednává, kdy mi pošlou peníze, jak je to s podpisem smlouvy apod. Jelikož jsem si peníze chtěl nechat poslat na účet a nejsem z Prahy, smlouvu jsem si nechal přivézt od jejich kurýra, podepsal jsem jí a další den jsem měl peníze na účtu. Navíc jsem se ještě dozvěděl, že když budu půjčku splácet včas, tak mi vrátí úroky zpátky, pro mě příjemný bonus. Teď jsem sice na začátku splácení, ale nastavil jsem si trvalý příkaz, takže bych to měl splnit 🙂 To jest moje zkušenost s touto společností, pokud se po ní poohlížíte, můžu ji vřele doporučit 🙂

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here