Tutovka půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou Tutovka

0

Web Tutovka půjčka spravuje LIFO – CB, s.r.o., což je společnost sídlící v Českých Budějovicích. Založena byla roku 2009. Zaměřuje se na poskytování dostupných nebankovních úvěrů, především tzv. rychlých půjček.

Kolik maximálně žádat s Tutovka půjčkou?

V případě Tutovky se ovšem nejedná o mikropůjčku, neboť nejvyšší částka může činit až 100 000 Kč. Splatnost si rozložíte až do 84 měsíců, maximální úroková sazba může dosáhnout 25,3%. Modelový příklad uvedený na webu kalkuluje s půjčkou 20 000 Kč a splatností 60 měsíců. Pak bude úrok činit 12,26 % p. a. a RPSN 13 %. Splátky si lze snížit až na polovinu, projevíte-li se jako zodpovědný dlužník, který splácí včas.

O půjčku žádáte online, musí vám být více než 18 let a je nutné, abyste byli občany ČR. Záznam v registru dlužníků zpravidla překážkou není. Schvalování půjčky probíhá během několika minut, ihned vám také budou připsány peníze, půjčku tak můžete mít vyřízenou do 20 minut. Celý proces není zatížen žádnými poplatky. Pokud se vám podaří jinde objevit lepší nabídku, půjčku je možno do 14 dnů vrátit.

Tutovka půjčka Kontakty

Web: www.tutovkapujcka.cz

Tutovka půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

3.6/5 - (34 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here