Twisto.cz

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou Twisto

1

Twisto není klasickou půjčkou. Jedná se o možnost si odložit platbu za nákup. Teprve v okamžiku, kdy jste si zboží vyzkoušeli a jste spokojeni, svůj nákup platíte. Takovýto způsob platby lze realizovat pouze u vybraných obchodních partnerů, jejichž seznam najdete na webu rozčleněný do kategorií.

Celkově si lze platbu odsunout o 14 dnů, případně až o 45 dnů, pokud si zařídíte bezplatnou registraci. Prodloužení splatnosti zůstává zdarma. Limit činí standardně 25 000 Kč, ale je možné ho navýšit. Současně jste zbaveni starostí s reklamacemi, pokud by se zbožím takto pořízeným vyvstal jakýkoli problém. Twisto je vyřeší za vás. V případě vážnějších finančních problémů si můžete splátku odložit i o několik měsíců, tato možnost je už zpoplatněna.

Projekt je financován z provizí od spolupracujících obchodníků, dále jej svou investicí zaštítila bankovní skupina ING, rakouská pojišťovna UNIQA a společnost Partners. Rovněž podléhá i dohledu ČNB.

Twisto půjčka Kontakty

Web: www.twisto.cz
Email: dotaz@twisto.cz
Tel.: +420 222 703 333
Adresa: Sokolovská 47/73, 186 00, Praha 8

Twisto zkušenosti, recenze a diskuze:

Napište nám vaše zkušenosti s Twistem.

3.1/5 - (8 votes)

1 komentář

  1. Ahojte,

    služba Twisto funguje skvěle. Sám ji používám již několik let. Neváhejte ji také vyzkoušet. Kdo chce vstupní bonus 300,- Kč na účet, tak při registraci zadejte promo kód: TWISTOBONUS

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here