Arval.cz

0

Společnost je součástí aktivity Retail Banking, což je je celosvětová síť retailových bank a specializovaných servisních služeb. Česká pobočka společnosti patří pod skupinu ARVAL, která na trhu existuje už od roku 1989. Dnes působí již v bezmála 30 zemích a celkem se stará o 1 000 000 vozidel. V ČR funguje od roku 2003 a aktuálně má na našem území pod svou správou už 19 500 vozů.

Služby Arval

Společnost se stará o komplexní služby v oblasti financování a správy vozového parku. Do těchto služeb patří i řešení pronájmu vozu. Ten je možné realizovat jako krátkodobý, dlouhodobý nebo střednědobý. Poskytuje jej, pozor, výhradně právnickým osobám. Prostřednictvím poptávkového formuláře si lze zažádat o podrobnější kalkulaci.

Dlouhodobý pronájem

Služba se sjednává na dobu minimálně 2 let. Měsíčně za něj platíte fixní splátku a dále se nemusíte starat o pojištění, servis, údržbu nebo opravu svého vozového parku.

Střednědobý pronájem

Tento typ se vyznačuje vysokou flexibilitou. Sjednává se na dobu od 1 do 24 měsíců. Hodí se tak primárně na překlenutí období, kdy čekáte na nové vozidlo. Dále jej můžete využít pro vlastní zaměstnance, když jsou ještě ve zkušební lhůtě, dát automobil k dispozici zahraničním kolegům, obchodním partnerům či jiným osobám, se kterými pracujete pouze dočasně. Vhodné jsou vozy rovněž pro pool management nebo pro sezónní práce či jiné časově omezené projekty. Auto můžete mít už následující pracovní den. V poskytovaných službách jsou k němu zahrnuty tyto položky – silniční asistence, pneu služby, komplexní pojištění a zajištění údržby vozidla.

Krátkodobý pronájem

Krátkodobý pronájem představuje službu, která je maximálně variabilní. Za vůz platíte výhradně tehdy, když ho používáte. Poptat ho můžete pouze i na jediný den. V ceně už jsou kalkulovány náklady na servis i údržbu. V případě předčasného zrušení neplatíte jakékoli sankce. Uplatnění najde pronájem jednak tehdy, když vozidlo k dispozici nemáte, protože si ho chcete teprve koupit nebo je to staré v servisu, dále vám tento způsob pronájmu si dovoluje auto před koupí vyzkoušet, taktéž jej můžete dát k dispozici návštěvě a v neposlední řadě jej využijete zkrátka kdykoli rychle potřebujete další automobil.

Arval.cz leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od Arval.cz? Napište nám je do komentářů.

Zaslat.cz
4/5 - (7 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here