Leasni.cz

0

Na webu oficiálně není uvedeno, kdo jej provozuje. Sami autoři svůj projekt prezentují jako nezávislý srovnávač, jehož služby jsou určeny fyzickým osobám i podnikatelům. Jedná se tak o další z řady agregátorů, které jsou pouze zprostředkovateli služeb.

Operativní leasing s Leasni

Nabídky vás proto k ničemu nezavazují a mají výhradně informativní charakter. Závaznou smlouvu uzavřete až s poskytovatelem dané služby v okamžiku, kdy si vyberete operativní leasing s vhodně nastavenými parametry.

Na webu se v současné době nachází více než 430 nabídek. Konkrétně jsou k dispozici vozy značek Alfa-Romeo, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Toyota a Volkswagen.

Filtrovat je lze právě na základě značky a konkrétního modelu. V případě, že byste si nevybrali, je možné odeslat nezávaznou poptávku nebo žádost o kalkulaci, abyste měli přesnější představu o tom, co vám mohou leasingové společnost nabídnout.

Kdybyste si nevěděli rady ani poté, využijte zákaznickou podporu na webu. Ta je dostupná v chatu, telefonicky, e-mailem nebo v rámci online poradny.

Co web nabízí navíc

Dalšími službami v rámci portálu jsou i články z oblasti operativního leasingu. Novinky vycházejí jednou týdně a rozhodně se je vyplatí sledovat, protože se v jejich rámci objevují upozornění na akční nabídky i srovnání jejich výhodnosti. Akční a neveřejné nabídky si můžete nechat posílat rovněž přímo do svého e-mailu.

Web se také nezaměřuje striktně na operativní leasing, ale porovnává jej i s ostatními typy financování. Konkrétně se můžete podívat na srovnání finančního leasingu, úvěru, nákupu na splátky a koupě na hotovost. V sekci nejčastější dotazy se pak dozvíte základní informace o operativním leasingu. Zvlášť je vyčleněna na webu taktéž sekce, která v nejdůležitějších obrysech tuto službu charakterizuje. A vzhledem k tomu, že řadu uživatelů zajímá, které všechny podklady musejí pro zdárné vyřízení předložit, najdete i toto na webu podrobně rozepsáno.

Leasni.cz leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od Leasni.cz? Napište nám je do komentářů.

Zaslat.cz
3.7/5 - (3 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here