Operatio.cz

0

Web provozuje stejnojmenná společnost OPERATIO a.s. zaměřená na poskytování služeb v oblasti operativního leasingu. Stránky fungují na principu srovnání nabídek. Nejedná se tedy o přímého poskytovatele a smlouvu neuzavíráte se společností OPERATIO a.s.

Jak se používají webové stránky

Oproti jiným podobným webům má však podstatnou výhodu v tom, že vám usnadní i samotný proces vyřízení. Jednak je to díky přehlednému uživatelskému rozhraní. A jednak i díky tomu, že je možné vše vyřešit online. Vy tak nemusíte chodit nikam na pobočku banky nebo přímo do autosalonu.

Základní podmínkou je vytvoření účtu. Dále už si klasicky jednoduše si vybíráte z vozů, které jsou v daný okamžik dostupné. Pokročilé filtrování dovoluje snadno najít optimální nabídku. Nastavit si můžete cenu, značku auta, dále typ převodovky, požadovaný nájezd atd. Přednastavená je volba na vozy pouze skladem, dále lze také zobrazit výhradně akční nabídky.

Nabídky si můžete jednak srovnávat sami a jednak máte možnost využít i doporučení webu. Ten vám po rozkliknutí detailu konkrétního vozu doporučí jiné nabídky relevantní k vašemu původnímu výběru. Splátky lze využít ty, které jsou předvolené, ale také si je přizpůsobit vlastním potřebám.

Jak na sjednání konkrétní nabídky

Když si vyberete konkrétní nabídku, následně její uzavření vyřídíte elektronicky. Požadované dokumenty stačí nascanovat, není potřeba vaše osobní přítomnost kdekoli. Co přesně máte doložit, to se dozvíte od operátora, který vás bude po objednání vozu kontaktovat. Rekapitulace celého procesu se přehledně promítá na web a současně vše uvidíte i na svém e-mailu.

V účtu vám navíc zůstane historie všech objednávek a udržíte si přehled o aktuálně objednaných a používaných vozech. Samozřejmě si můžete kdykoli zkontrolovat i dokumenty, které jste na portál nahráli. K dispozici je vám rovněž technická podpora, a to online nebo na telefonu.

Mimo samotného poskytování operativního leasingu najdete na webu i články s touto tématikou, které obsahují zajímavosti, ale i novinky ze světa operativního leasingu.

Operatio.cz leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od Operatio.cz? Napište nám je do komentářů.

Zaslat.cz
3.7/5 - (4 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here