Autosef.cz

1

Za webem je společnost téhož názvu, tedy Autošéf, s.r.o. Svoje oficiální sídlo má tato společnost v Praze. Zaměřuje se na prémiový operativní leasing, a to konkrétně u vozů značek Volkswagen, Audi a Škoda. K dispozici je aktuálně přibližně 90 modelů.

Jak vybrat nejlepší nabídku

Klíčovou výhodou by pro spotřebitele měly být prémiové služby, avšak nízké ceny. V cenách je již kalkulováno kompletní pojištění (POV, HAV 5 %) i servisní údržba. Ihned k dispozici je zhruba 50 vozů skladem.

Vybírat lze mezi vozy buď zcela novými nebo ročními. Ona druhá kategorie je tvořena automobily, které jsou vráceny z operativního leasingu. Pokud si vyberete vůz skladový, získat ho můžete už za zhruba 1 až 2 týdny. Tak dlouho většinou trvá vyřízení všech formálních náležitostí. V případě, že si budete přát vozidlo jiné, se čekací lhůta prodlužuje na cca 2 až 3 měsíce. Konkrétní doba je závislá na vámi vybraném modelu, přesný termín bude včas upřesněn.

Vozidlo si vybíráte na webu, do konfigurátoru je možno zadávat značku, typ karoserie a požadovanou cenu, všechna auta pocházejí od českých autorizovaných prodejců. Smlouvu následně podepisujete se společností ŠKOFIN S.R.O.

Co můžete získat navíc

Při uzavření smlouvy máte rovněž zajištěnou kompletní péči. Vy se o nic dalšího starat nemusíte. Vybrané vozidlo si jen vyzvednete, a to na místě, které jste si sami určili. Může to být třeba u vás doma, ale také ve firmě. Firma působí primárně v rámci Prahy, Brna a Zlína, ale vozidlo může dopravit v rámci ČR po domluvě s vámi kamkoli.

V rámci prémiového leasingu máte možnost nulové akontace, služba obsahuje kompletní havarijní a zákonné pojištění včetně silniční daně, v ceně je i servisní údržba. Výhodou je i individuální přístup k zákazníkovi. V případě, že tak máte vyšší nájezd zhruba 50 000 až 60 000 km ročně, můžete si nechat vytvořit individuální cenovou nabídku.

Autosef.cz leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od Autosef.cz? Napište nám je do komentářů.

Zaslat.cz
3.9/5 - (17 votes)

1 komentář

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here