Barth operák

0

Barth operák je součástí stejnojmenné skupiny, která působí převážně v Pardubickém a Královéhradeckém kraji a má i vlastní autocentrum. Na trhu začala působit už v roce 1994. Autocentrum BARTH a.s. je i oficiálním provozovatelem služby zaměřené na poskytování operativního leasingu.

Co je operativní leasing a komu je určen

Ten je určen firmám, podnikatelům i soukromým osobám. Zájemce může volit ze značek Volkswagen, Škoda, Kia, Peugeot, Seat, Audi nebo Honda. Dál si nastavíte cenu odpovídající vašim požadavkům a můžete si obratem sjednat leasing.

Velká část z nabídky vozů je ihned skladem, proto můžete využít možnost okamžitého odběru. Výhody operativního leasingu jsou standardní, to znamená žádná akontace, možnost pořídit si za dostupnou cenu nové auto a žádné starosti se servisem nebo třeba pojištěním. Celou dobu užívání auta platíte fixní splátku. Pro plátce DPH plyne i další výhoda, a to sice, že DPH z měsíční splátky je 100% odpočitatelné. Splátka je rovněž daňově uznatelným nákladem.

Jak si službu sjednat u Barth

Leasing se sjednává na dobu 9 až 36 měsíců a předem se stanovuje i počet kilometrů, nájezd se určuje buď jako roční nebo jako celkový. Součástí může být zajištění i dalších služeb jako obstarání zimních pneu nebo dálniční známky. Předmět leasingu si odepisujete dle aktuálně platných předpisů. Doba, na kterou se leasing sjedná, je obvykle kratší než lhůta životnosti vozidla. V okamžiku, kdy leasing skončí, vůz standardně zůstává v majetku leasingové společnosti.

Pro poskytnutí operativního leasingu vám bude stačit doklad totožnosti a potvrzení o příjmu. Podle toho se vyhodnotí vaše bonita, což bude trvat několik dnů, v případě skladového auta jej tak můžete získat asi za 14 dnů. U vozidel ve výrobě se lhůta prodlužuje na přibližně 2 až 3 měsíce.

V závislosti na tom, jak moc podrobnou představu o využívaném voze máte, si můžete nechat zástupci společnosti Barth s výběrem i poradit. Čím přesněji svoji vizi zformulujete, tím lépe samozřejmě.

Barth operák zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od Barth? Napište nám je do komentářů.

Zaslat.cz
3.8/5 - (50 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here