BUSINESS LEASE leasing

Recenze, diskuze a zkušenosti s leasingem od Business Lease

0

Společnost je součástí rodinné společnosti Autobinck Group, jedná se o původem nizozemského poskytovatele, který v současnosti působí v několika evropských zemích. Nabízí taktéž službu operativního leasingu.

Operativní leasing

Jeho klíčovou předností je bezstarostnost pro klienta. Měsíčně uhradíte pouze stanovenou fixní částku a provozovatel se o vše ostatní postará. Nemusíte tak řešit nehody nebo poruchy. Služba je tak vhodná pro podnikatele, a to v měřítku malých a středních podniků, kteří chtějí tímto způsobem efektivně zajistit svůj vozový park. Využít ji mohou samotní podnikatelé, generální ředitelé, akcionáři nebo správci vozových parků.

Vozidla zůstávají v účetní rozvaze poskytovatele, tedy nikoli klienta. Zároveň lze s touto službou čerpat rovněž fleetovou slevu.

Vzhledem k tomu, že splátky jsou stanoveny předem a zůstávají celou dobu neměnné, dovoluje to v rámci podnikání předem vytvořit rozpočet. Nehrozí vám tedy riziko nenadálých měsíčních výdajů nebo zůstatkové hodnoty.

Svá vlastní vozidla po ukončení leasingu současně společnost dále za zvýhodněné ceny nabízí. Garantuje, že se jedná o dobře udržovaná auta, která měla vždy jen jednoho majitele.

Krátkodobé zapůjčení

Operativní leasing funguje jako dlouhodobý pronájem. Jestliže potřebujete automobil na kratší časový úsek, lze využít služby autopůjčovny. Ta umožňuje získat vozidla v rozmezí 1 dne až 1 roku. Tato služba se zakládá především na vysoké mobilitě, flexibilitě a spolehlivosti. Vozidlo vám bude přistaveno na zadané místo a dle vašeho požadavku si ho na stanovené adrese zase poskytovatel posléze vyzvedne.

Konkrétní vůz si vždy volíte z aktuální nabídky autopůjčovny. Tuto službu opět využívají primárně firmy, ať již samotní podnikatelé, HR manažeři nebo správci vozových parků, ale také i řidiči. Svoje uplatnění najde opět hlavně v rámci malých a středních podniků.

BUSINESS LEASE leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od BUSINESS LEASE? Napište nám je do komentářů.

Zaslat.cz
3.9/5 - (20 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here