ČSOB Leasing

0

Československá obchodní banka, a. s. nabízí své služby fyzickým osobám i podnikatelským subjektům, a to již od roku 1964. Pod hlavičkou ČSOB Leasing, a.s. pak zajišťuje možnost financování dopravní techniky. Pro tento účel má k dispozici široké portfolio finančních produktů, a to opět jak pro soukromé osoby, tak i pro firmy.

Úvěr pro život bez starostí

V tomto produktu jde v principu o to, že si vezmete běžný úvěr, který následně splácíte. Určen je však primárně na nákup auta, motocyklu nebo čtyřkolky. Stačí si vyplnit žádost o financování a podepsat smlouvu.

Operativní leasing Mobilita+

Jedná se o klasický operativní leasing. To znamená, že auto se po uplynutí doby pronájmu leasingové společnosti vrací. V předem stanovené splátce jsou zahrnuty rovněž náklady na údržbu, servis, pneumatiky a kompletní pojištění. Vy tak můžete pouze využívat nové auto a o nic dalšího se nestaráte. Do výše nájmu se promítá až 25% sleva z pořizovací ceny auta. Pojišťovna může nabídnout výhodný balíček služeb díky velkoodběratelským slevám. Taktéž garantuje výhodné sazby havarijního a povinného ručení, asistenční služby v rámci Evropy a přihlášení vozu.

Leasing pro chytré podnikání

S tímto typem finančního leasingu lze financovat nákup dopravní techniky či strojů. Jedná se o pronájem s pevnou výší splátek, předmět leasingu tedy po uplynutí doby pronájmu nebude oficiálně váš. Nicméně díky opcím na odkup je jeho získání poté možné. Splátky jsou uznatelný daňový výdaj, předmět financování je však mimobilanční položkou nezachycenou v rozvaze. Finanční leasing v zásadě dovoluje lepší řízení cash-flow podnikání, což je hlavním důvodem, proč jej využít.

Úvěr pro chytré podnikání

Předmět financování je okamžitě vaším majetkem. Odpisy se mohou stát nákladovou položkou, na počátku splácení se jednorázově odpočte DPH. Výše splátek je pevná, což taktéž umožní efektivní řízení cash-flow. Minimální doba splácení není omezena.

Čistá mobilita ČSOB Leasing

Program je zaměřen na možnost, citujeme z webu, získání dotací určených pro rozvoj mobility s využitím alternativních paliv.

Truck Půjčka

Primárně je určena k pořízení tahačů a návěsů. Charakteristická je pro ni zvýhodněná úroková sazba kombinovaná s balíčkem pojištění KOMPLEX. Financovat lze i v eurech.

ČSOB Leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od ČSOB Leasing? Napište nám je do komentářů.

Zaslat.cz
4.6/5 - (5 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here