Driveto.cz

0

Driveto.cz je konceptem, který vznikl v roce 2017. Stojí za ním podnikatel František Petera ve spolupráci s Miton. Zatím se primárně jedná o projekt český, nicméně záhy s ním chtějí zakladatelé expandovat hlavně na trhy ve střední a východní Evropě.

Základní koncept Driveto

Driveto funguje jako agregátor nabídek a zprostředkovatel služeb v oblasti operativního leasingu se zachováním všech jeho výhod. Přes internet si tak stačí vybrat požadovanou značku a typ vozu a určit si cenové rozpětí. Po zadání poptávky vás kontaktují zástupci společnosti a proberou s vámi další podrobnosti.

Hlavní myšlenkou celé služby je tak zjednodušení z hlediska času i administrativy. Dnes může vyřízení operativního leasingu trvat i tři týdny, se zprostředkovatelem se však může proces zkrátit jen na několik málo dní, maximum je zhruba osm.

Po klienta to navíc v podstatě znamená to, že než si vyzvedne auto, nečeká ho mnoho povinností. Auta mohou být jednak skladová a je možné je získat i na objednávku. Doložit musíte výpisy z účtu a kopii občanského a řidičského průkazu. U firem a OSVČ je nutné navíc i doložení zisků a ztrát a daňová přiznání. Až pak je možné podepsat smlouvu.

Podrobněji ke službám

Firma nabízí kompletní řešení celého procesu, pomoc s předáním nezbytných podkladů, scoringem, případně zájemci nabídne i další služby v podobě připojištění. Nabídky jsou určeny jak soukromníkům, tak i podnikatelským subjektům. Celkem jsou k dispozici auta od několika desítek partnerů, aby si mohl vybrat skutečně každý. Díky této spolupráci současně Driveto garantuje zvýhodněné ceny.

Zájemci se mohou připojit rovněž do Driveto Klubu. Jeho výhodou je hlavně přednostní vyřízení, přístup k unikátním nabídkám nebo možnost zápůjčky vozu, než vám dorazí nový. Samozřejmostí jsou akční ceny pro členy klubu na vybrané automobily. Registrace i členství jsou zcela zdarma.

Driveto.cz zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od Driveto.cz? Napište nám je do komentářů.

3.1/5 - (198 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here