MONETA Auto leasing

0
144

MONETA Money Bank vznikla v roce 1994 coby česká bankovní instituce. Dříve tvořila součást finanční skupiny General Electric. Svoje služby nabízí podnikatelským subjektům i soukromým osobám.

Pod názvem MONETA Auto, s. r. o. působí od roku 2016 společnost orientovaná na poskytování leasingu a úvěrů na osobní a užitkové vozy. Umožňuje financovat koupi nových či ojetých vozů nebo motocyklů. A to s následujícími parametry:

Financování nového vozu

Získáte úrokovou sazbu 6,4 %, která se nebude v průběhu doby měnit. Žádné vlastní prostředky mít nemusíte, půjčíte si i 100 % kupní ceny. Splátky si nastavíte adekvátně vlastním možnostem s tím, že maximálně splácíte 84 měsíců. Vše je možné sjednat na počkání u prodejce. Zároveň můžete získat výhodné havarijní pojištění a povinné ručení. Začít splácet můžete až 30 dnů poté, co jste si vůz pořídili. Mohou to být osobní i užitková vozidla do 3,5 tuny. Úvěr lze splatit předčasně, fyzické osoby jej mohou doplatit i částečně.

Koupě ojetého vozu

Úroková sazba se bude pohybovat na hodnotě od 7,4 % a po celou dobu se nezmění. Tato možnost financování se vztahuje na až 13 let staré vozidlo. Výši splátek si variabilně sami nastavíte, přičemž začít se splácením je možné až po 30 dnech. Celkem můžete splácet až 72 měsíců. Sjednání probíhá na počkání u prodejce. Do splátky může být rovněž započteno výhodné havarijní pojištění a povinné ručení. Úvěr lze předčasně doplatit, nepodnikatelé jej mohou doplatit částečně.

Auto napřímo

Produkt je určen například k odkupu vozu od zaměstnavatele, jde o účelový úvěr, který se vztahuje na osobní a užitkové vozy do 3,5 tuny. Garantuje úrokovou sazbu od 7,1 %, a to v čase neměnnou. Splátky si stanovujete dle sebe, rozložit si je můžete na dobu maximálně 72 měsíců. Začít se splácením lze až po 30 dnech. Vše vyřešíte na počkání u prodejce, také v tomto případě můžete do splátky zahrnout havarijní pojištění a povinné ručení. Úvěr je možné předčasně doplatit, u nepodnikatelů je ho možno splatit i částečně.

MONETA Auto leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od MONETA Auto? Napište nám je do komentářů.

MONETA Auto leasing
1 (20%) 1

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here