MONETA Auto leasing

7

MONETA Money Bank vznikla v roce 1994 coby česká bankovní instituce. Dříve tvořila součást finanční skupiny General Electric. Svoje služby nabízí podnikatelským subjektům i soukromým osobám.

Pod názvem MONETA Auto, s. r. o. působí od roku 2016 společnost orientovaná na poskytování leasingu a úvěrů na osobní a užitkové vozy. Umožňuje financovat koupi nových či ojetých vozů nebo motocyklů. A to s následujícími parametry:

Financování nového vozu

Získáte úrokovou sazbu 6,4 %, která se nebude v průběhu doby měnit. Žádné vlastní prostředky mít nemusíte, půjčíte si i 100 % kupní ceny. Splátky si nastavíte adekvátně vlastním možnostem s tím, že maximálně splácíte 84 měsíců. Vše je možné sjednat na počkání u prodejce. Zároveň můžete získat výhodné havarijní pojištění a povinné ručení. Začít splácet můžete až 30 dnů poté, co jste si vůz pořídili. Mohou to být osobní i užitková vozidla do 3,5 tuny. Úvěr lze splatit předčasně, fyzické osoby jej mohou doplatit i částečně.

Koupě ojetého vozu

Úroková sazba se bude pohybovat na hodnotě od 7,4 % a po celou dobu se nezmění. Tato možnost financování se vztahuje na až 13 let staré vozidlo. Výši splátek si variabilně sami nastavíte, přičemž začít se splácením je možné až po 30 dnech. Celkem můžete splácet až 72 měsíců. Sjednání probíhá na počkání u prodejce. Do splátky může být rovněž započteno výhodné havarijní pojištění a povinné ručení. Úvěr lze předčasně doplatit, nepodnikatelé jej mohou doplatit částečně.

Auto napřímo

Produkt je určen například k odkupu vozu od zaměstnavatele, jde o účelový úvěr, který se vztahuje na osobní a užitkové vozy do 3,5 tuny. Garantuje úrokovou sazbu od 7,1 %, a to v čase neměnnou. Splátky si stanovujete dle sebe, rozložit si je můžete na dobu maximálně 72 měsíců. Začít se splácením lze až po 30 dnech. Vše vyřešíte na počkání u prodejce, také v tomto případě můžete do splátky zahrnout havarijní pojištění a povinné ručení. Úvěr je možné předčasně doplatit, u nepodnikatelů je ho možno splatit i částečně.

MONETA Auto leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od MONETA Auto? Napište nám je do komentářů.

Zaslat.cz
2.4/5 - (13 votes)

7 KOMENTÁŘE

 1. Jsou to šmejdi. Čerpám od nich dost drahou finanční službu. Namísto jako k partnerovi se ke mě chovají jako k psovi. Navíc jejich poplatky – za drobnou změnu smlouvy 500 Kč. Za předčasné ukončení smlouvy 18 tisíc. Je to banda traumatizovaných chudáčků.

 2. Jenom dotaz,ten techničák se k nim dostal jak?
  Dobrý den,také jsem se upsal ďáblu.
  Teď řešim jesli jim mám poslat techničák.
  Všude tady čtu že je docela problém ho dostat zpět.
  Tak jsem jim ho poslal naskenovanej a prej že to nemohou uznat,pouze poštou doporučeně.
  Ve smlouvě mají sankce za neodeslání až 10000kč.
  Jenom pořad nechápu(teď už chápu😄)jak mi můžou nařizovat jakou formou mám techničák poslat když ve smlouvě nic o tom jak ho poslat není.
  Docela se tada bojím že mi techničák budou vracet 100 let.
  Prosím Vás o nějaký názory,díky.
  S pozdravem Aleš Svoboda

 3. presne tak,pokuty,pokuty a vyhrozovani,pote zase pokuty.absolutne nekorektni chovani teto pobocky moneta auto,jednani jenom pres centralu,nikdo neni za nic odpovedny,nikdo nic nevi,proste katastofa….pinkaji si s klientem,jednouzavolat do breclavi,podruhe do ostravy,potom do prahy,ale nikde nemluvite s nikym kompetentnim.za jeden a ten stejny prestupek (odva dny splatka dele) mesicne 3-4pokuta 500kc kdyz z necim potrebujete pomoc,tak auto moneta zacne delat mrtveho brouka…jejich sjednane pojistky,at zak. i havar.absolutne nelze pouzit,nemluve o predrazeni…proste mam toho dost,dal jsem vse pravnikovi a ten nestaci kroutit hlavou,presto ,ze existuji zakony,co vsechno moneta pokutuje.pro zcela jednostrane psanou smlouvu,ktera je absolutne nekorektni ,tlaci klienta do kouta a poslapava obchodni prava,proto zvazujeme podat podnet k verejnemu ochranci prav.tuto ostudu na nasem trhu,absolutne nedoporucuji a je treba s timto nesvarem v podobe moneta auto zkoncovat.kazda pracovnice moneta bank krouti ocima,a dodava,jo to nejste sam pane,kdo si na ne stezuje

 4. Varuji všechny potencionální zájemce od úvěrování auta přes tuto společnost. Lichva je slabé slovo. RPSN cca 40% stačí? Auto bude napsané na MonetaAuto a vy když budete chtít auto prodat nemůžete protože nejste vlastníkem, nejprve si musíte sehnat nového kupce a ten převezme za vás úvěr ovšem jeden z vás zaplatí poplatek cca 6000 Kč za převod úvěru ano čtete správně. Chcete udělat STK zavoláte na MonetaAuto a oni Vám pošlou TP, ale za poplatek minimálně 200 Kč. Chcete ukončit předčasně smlouvu ano je to možné, ale připravte si minimálně 30 -90 000 Kč, čtete správně. Pozor zpozdíte se se splátkou pokuta 10 000 Kč v horším případě nastoupí vymahači ano čtete správně. POLOŽTE SI OTÁZKU JE VÁM TOTO ZAPOTŘEBÍ????? Není jednodušší požádat si o neúčelovou půjčku a kupit auto za hotové a je Vaše!!!! Když se Vám nebude líbit nebo budete chtít větší novější silnější nemusíte se nikoho ptát (možná jen manželky), auto prodáte nebo dáte za protihodnotu a koupíte jiné. Věřte mi já jsem si tímto prošel a už nikdy více s MonetouAuto. Podívejte se na recenze https://www.penize.cz/diskuze/8371-moneta-auto-s-r-o

 5. Souhlasím,mám stejnou zkušenost. Za předčasné splacení jsem zaplatila o 40000 tisíc víc. Přitom bylo řečeno při uzavírání smlouvy,že zaplatíte jedno procento. Splaceno za 7 mesicu částka předplacená o 40000 tisíc. Horší než lichva.

 6. Již nikdy více. Nedoporučuji tuto společnost jako úvěr ,leasing. Velice mě zklamali a hlavně pozor. Účtují penále z penále.
  Když chcete ukoncit smlouvu tak ještě účtují pokutu za předčasné splacení.
  Chovají se jako lichvari.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here