Naoperak.cz

0

Za webem stojí společnost Global Vision a.s. Jedná se o pražskou digitální a reklamní agenturu. Provozovatel webu tedy nemá nic společného s poskytováním finančních služeb. Stránky fungují výlučně jako agregátor nabídek.

Jak se na webu orientovat

Vybírat můžete dle typu vozu. Na operativní leasing je možné přes web získat vozy osobní, skladové i užitkové. Třídit nabídky je v základu možno i podle nejoblíbenějších značek tak, jak si je vyhledávají sami návštěvníci. Celkem web v současné době čítá skoro 12 000 položek. Dále můžete využít jednoduché filtrování podle ceny.

Nejvýhodnější nabídky si můžete nechávat zasílat rovnou přehledně do svého e-mailu. Taktéž máte možnost sledovat akční novinky rovněž na sociálních sítích.

Podrobnější vyhledávání dovoluje vozy filtrovat i na základě přesnějších kritérií. Můžete si tak určit, jestli má být v ceně zahrnuta například dálniční známka nebo se sem má napočítat taktéž servis. Upřesnit můžete i vámi preferovanou výbavu vozu.

Co byste měli vědět před sjednáním

Jakákoli nabídka na webu uvedená ovšem není žádným způsobem závazná. Smlouvu budete tedy podepisovat přímo s danou společností. Podmínky se proto ve skutečnosti mohou lišit a je potřeba si je důkladně prostudovat, než podepíšete smlouvu. Všechny nabídky si zachovávají podstatné výhody operativního leasingu, kterým je nízká cena a bezproblémový provoz vozu.

Portál se primárně zaměřuje na služby určené soukromým osobám, živnostníkům nebo drobným firmám. Cílem by mělo být shromáždění všech aktuálně platných nabídek přehledně na jednom místě. A samozřejmě tímto způsobem i snadno zjistíte, která služba se vám vyplatí z hlediska financí. Lze tak zároveň web chápat i jako srovnávač cen.

Součástí stránek je rovněž magazín zaměřený na tuto problematiku. Přináší užitečné rady, tipy a odpovědi na otázky, které by vás v souvislosti s operativním leasingem mohly zajímat.

Naoperak.cz leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od Naoperak.cz? Napište nám je do komentářů.

Zaslat.cz
4.1/5 - (14 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here