Nápady na dárky pro partnerku. Za tyhle pánvičkou nedostanete!

0

Ženy milují dárky! Na suchou květinovou vazbu od benzínky ovšem rychle zapomeňte. Kromě samotného dárku si totiž ženy velmi cení i příběhu, který se k pořízení daru vztahuje a toho, jestli byl dárek vybírán s dostatečnou péčí. Nejhorší je, když už podle charakteru daru poznají, že vzal muž nákup dárku na lehkou váhu. Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli fajn 10 tipů na dárky k Vánocům, narozeninám, svátkům i dalším jubileím, které s největší pravděpodobností potěší partnerku víc, než na poslední chvíli koupená zbytečnost.  

1. Perla přání „Wish Pearl“

 Kdysi to byl velký hit, který ovšem trochu upadl v zapomnění. To ale vůbec není na škodu! Perla přání dokáže rozzářit ženské oči i po letech od objevení se na pultech obchodů a stále budí nadšení. V krásné otevírací krabičce čeká na budoucí majitelku řetízek s přívěskem z mincovního stříbra a také malá plechovka. Uvnitř plechovky je zakonzervovaná opravdová perlorodka. Obdarovaná tak rozbaluje hned nadvakrát. Jednou vybalí samotnou krabičku a podruhé musí rozevřít skutečnou škebli. Uvnitř škeble čekávelké překvapení – pravá perla! Perlu poté vloží do připraveného přívěsku a může tak nosit darované štěstí neustále u sebe. 

Kde koupit: Prodejny s dárkovým zbožím, jako je např. Tiger, internetové obchody.

Cena: 100 – 350 Kč

2. Silikonová forma ve tvaru růže

 Potřeby do kuchyně jsou jako dárek vhodné jen tehdy, pokud vaše partnerka ráda vaří a peče. V opačném případě se jim obloukem vyhněte. Máte po svém boku výbornou pekařku? Nebo dámu, která prostě jenom ráda připravuje chutné moučníky? Překvapte ji originální silikonovou formou na bábovku ve tvaru růže nebo jiné květiny. A pokud chcete opravdu oslnit, rovnou v ní i připravte moučník a darujte ženě svého života jak formu, tak dobrotu ke kávě. Jestliže se pečení bojíte, máme pro vás tip na velmi rychlý základní recept – smíchejte 2 hrnky polohrubé mouky, 1 hrnek krupicového cukru, 1 hrnek mléka, 1 hrnek strouhaného kokosu/máku, půl hrnku oleje, 2 vejce, 1 vanilkový cukr, 1 prášek do pečiva a špetku soli a vzniklé těsto nalijte do formy. Pečte cca 45 minut na 180°C a… pro svou polovičku jste supermužem roku, ani to nebolelo!

Kde koupit: Prodejny s potřebami na pečení, jako je např. Orion, Pepco, Kitos a internetové obchody.

Cena: 150 – 350 Kč

3. Vlastní parfém

Parfémy z drogerií a parfumerií jsou… nudné. Možná vaši partnerku potěší, ale vždycky budou působit jako dárek koupený na poslední chvíli a v zoufalství, co vlastně vůbec koupit. Pokud navíc kupujete parfém dle svého výběru, nemusíte se trefit do vkusu milované ženy. Jistě, můžete jí koupit ten parfém, který už roky používá, ale zase ničím nepřekvapíte. Stejný by si totiž koupila sama. Na voňavý dárek musíte jít chytře! Zkuste objednat osobní setkání s parfumérem a nechte svou polovičku namíchat svůj vlastní jedinečný parfém, který nebude mít nikdo jiný. Na tenhle milý zážitek bude každá žena vzpomínat dlouhé roky. Nezapomeňte ovšem na to, že byste se voňavé události měli zúčastnit oba dva.

Kde koupit: Speciální nabídka soukromých parfumérií, jako je např. Alchymista Brno nebo Parfumed Praha.

Cena: 1000 – 2000 Kč

4. Pro zlato zlato

 Běžné „řetízkové“ šperky ze zlata jsou stará ohraná klasika, která potěší, ale příliš neohromí. Zkuste darovat zlato v jiné formě. Pokud máte po svém boku ženu, která ráda myslí na budoucnost, darujte jí kousek investičního zlata. Prodává se jak ve tvaru malých cihliček, tak ve formě lahvičky se zlatými kousky, kterou může dáma nosit i jako zajímavý šperk na krku. Kromě toho se zlato přidává i do kosmetiky a jídla. Nás nadchly pralinky, čokolády a sirupy se zlatými částečkami. Zlato můžete koupit i ve formě zlatých plátků a vloček, které slouží k dozdobení dezertů. Pokud chcete darovat opravdu luxusní zážitek a netradiční dárek a víte, že obdarovaná ráda pečuje o svoji pleť, pak do dárkového papíru zabalte plátkové kosmetické zlato. Jednotlivé plátky se rozloží na krémem navlhčenou pleť a pokožku zklidní a zregenerují.  

Kde koupit: Prodejny s nabídkou jedlého, investičního a kosmetického zlata – doporučujeme internetové zdroje.

Cena: od 600 Kč

5. EKO dárky pro nadšené ochranářky přírody

 Miluje vaše partnerka přírodu a je jí blízké ohleduplné chování k planetě Zemi? Kromě balíčku zdravých oříšků a sušeného ovoce můžete zkusit i méně známé vychytávky, jako je např. látková kapsa na svačinu, sada textilních sáčků na ovoce a zeleninu, boxy na zeleninu, které brání rychlému dozrávání plodů, láhev na vodu s certifikací nezávadnosti a další. Velkým hitem je také domácí kompostér, ve kterém se snadno zužitkuje bio odpad z kuchyně. Pokud bydlíte ve městě a nemáte možnost vlastní zahrádky, potěšte partnerku ročním předplatným záhonku/pěstovacího pytle v jedné z komunitních zahrad. 

Kde koupit: Bio a zdravé obchody, protidozrávací boxy mají čas od času v nabídce obchody jako Norma, Lidl či Kik, rezervace míst v komunitních zahradách závisí na nabídce sdružení v jednotlivých městech. 

Cena: od 150 Kč

6. S nádechem ezoteriky

 Každá žena je tak trochu čarodějka a některé se o oblast duchovna a ezoterična s nadšením zajímají. Překvapte nádherným dárkem v podobě harmonizační karafy s minerály na vodu. Karafy jsou nádherným designovým prvkem i praktickou pomůckou, díky které se snadno dodržuje doporučený pitný režim. Díky přítomnosti polodrahokamů je voda očištěna od škodlivin a získává příznivé účinky v závislosti na použitém druhu krystalů. Kromě karafy potěší i vykládací karty – doporučujeme vybírat ty v setu s výkladovou knížečkou, aby si s vyložením budoucnosti rychle poradila i začátečnice. 

Kde koupit: Ezoterické obchody, ezoterické akce typu Ezotera Praha, internetové obchody.

Cena: od 500 Kč

7. Koloběžky a další „aktivní“ dárky

 Máte doma sportovní duši? Nebo vaše partnerka často hovoří o tom, že by chtěla více sportovat? Zapomeňte na činky nebo rotoped, který potom slouží jen jako stojan na oblečení. Darujte raději takové sportovní pomocníky, díky kterým nebude sportování spojováno s nucením se. Velkou radost udělá určitě koloběžka. Při výběru nezohledňujte jen technické parametry, ale zaměřte se i na vizuální vzhled. Opravdu by partnerku nepotěšila více verze v jemné růžové barvě než zářivě zelená jednostopá kolegyně? Perfektní bude, pokud koloběžku pořídíte i sobě a budete moct vyrážet na společné koloběžko výlety. Kromě koloběžek jsou nyní velmi trendy i malá lehká skládací kola nebo fitness trampolínky.

Kde koupit: Cyklo obchody a obchody se sportovními potřebami.

Cena: od 1000 Kč

8. Květina, ale jinak

 Vázané kytice z růží a gerber partnerku určitě nerozzlobí, ale zároveň si už za měsíc nebude pamatovat, co vlastně dostala. Pokud se ale „zeleného“ dárku nechcete vzdát, zkuste na to jít originálněji. Nechte si navázat květinu z kousků ovoce nebo sladkých bonbonů. Velkou senzaci určitě vzbudí i trvanlivá růže – ta díky úpravě vydrží stejně krásná i několik let. Chcete darovat orchidej? Vyhněte se klasické „supermarketové“ nabídce růžových klasik a zkuste dát orchidej s jedním obřím květem o velikosti dlaně nebo s květem, který připomíná tvář opice. Vyžádejte si ji na objednání u dobrého květináře, v běžném prodeji jsou tyto unikáty těžko dostupné. Nádherná jsou také závěsná skleněné aerária – skleněné nádoby s květinami. Doporučit můžeme i kokedamy, tedy závěsné rostliny v mechovém balu. 

Kde koupit: Květinářství, hobby markety, obchody specializované na výrobu jedlých kytic.

Cena: od 250 Kč

9. Bylinkové zahrádky

 Hledáte praktický dárek, který potěší jak milovnice zdravého, tak milovnice jedlého, praktického a zajímavého? Vsaďte na bylinkové zahrádky. Můžete koupit speciální sadu květináčů na bylinky a k ní semínka/rostlinky bylinek a nůžky na bylinky. Pokud chcete ohromit něčím opravdu originálním a moderním, darujte bylinkovou zahrádku se zabudovanými LED diodami. Bylinky poté krásně rostou také v kuchyni, kde je nedostatek denního světla. Trendy je v současné době i živá strava, která doporučuje konzumovat klíčky. Klíčky jsou plné vitamínů, napomáhají ke štíhlé linii a vypěstovat si je není žádná věda – pokud máte klíčící nádobu. Věnujte klíčící sadu misek a balení fazolek mungo, možná tak nadchnete svoji partnerku pro nový „klíčící“ koníček. 

Kde koupit: Zdravé obchody, obchody s potřebami pro pěstování květin, obchody s elektrem.

Cena: od 200 Kč

10. Dárek vlastní výroby

Máte šikovné ruce? Nebojíte se výzev? Pak vyrobte dárek pro partnerku vlastními silami. Nemusí to být nic těžkého. Zkuste vyrobit třeba dekorační dřevěný žebřík na zeď a mezi jednotlivé příčky natáhněte provázky nebo saténové stuhy, na které přichyťte kolíčky pár společných fotografií. Žebřík darujte jako společné fotoalbum, které brzy zaplníte dalšími fotografiemi ze společného života. Jsme si jistí, že svou alespoň trochu romantickou polovičku takovým dárkem nadchnete. Velkou radost udělá i dřevěná šperkovnice nebo celý dámský stoleček – toaletka se zrcadlem. Méně odvážní se mohou pustit do renovace staršího retro kousku z bazaru. I pouhý čerstvý nátěr dokáže ze zašlého kousku udělat překrásný dar. Troufnete si na dárek vlastní výroby? 

Kde koupit: Potřeby pro výrobu najdete v obchodech jako Obi, Pepco, Kik, Hornbach, Ikea.

Cena: v závislosti na typu výrobku, cca od 200 Kč

Zaujal vás některý z našich tipů na dárky? Máte vlastní doporučení na skvělý dárek pro přítelkyni nebo manželku? Podělte se o něj s námi a pokud se rozhodnete darovat některý z našich nápadů, napište nám, jaký měl úspěch. 

Rate this post

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here